Challenger SeoulChallenger 1751. runda kwalifikacjitwardado 2 wygranych setówkwalifikacje

Delaney – Shin 1:2: wynik i nasze typy

·

Jesse DelaneyElo 1226twarda 1230
1:2koniec6:4 1:6 2:6
Sanhui ShinATP #619Elo 1420twarda 1412

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba setów: poniżej 2.5Nietrafiony70%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Delaney: 9 meczów z rzędu bez decydującego seta; Bez 3. seta w ostatnich meczach: Delaney 14 z 17, Shin 12 z 16 (średnio 66% meczów)

Inne typy

  • Liczba gemów: poniżej 21.5Nietrafiony62%

    Skąd liczba: sam rynek 57% → z profilem zawodników 62%

    Poniżej 21,5 gema w ostatnich meczach: Delaney 10 z 17, Shin 12 z 16 (średnio 51% meczów)

Dla odważnych
Liczba gemów: poniżej 18.5Nietrafiony40%

Skąd liczba: sam rynek 33% → z profilem zawodników 40%

Poniżej 18,5 gema w ostatnich meczach: Delaney 6 z 17, Shin 10 z 16 (średnio 29% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Jesse Delaney17%
Sanhui Shin83%

Elo: J. Delaney 26% · S. Shin 74%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 J. Delaney9%
2:1 J. Delaney8%
2:1 S. Shin21%
2:0 S. Shin62%

1. set

Jesse Delaney24%
Sanhui Shin76%
Pełny dystans (3. set)
tak29%
nie71%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 20,5 · 57%rynek (bez marży): 53%

Linia 20,5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 21,0

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
16,577%23%88%
17,567%33%79%
18,558%42%71%
19,549%51%62%
20,543%57%54%
21,537%63%49%
22,531%69%42%

Próba: 2489 meczów

Handicap gemów

Sanhui Shin −4,555%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break20%

średnia touru 32%

Bukmacherzy nie wystawiają w tym meczu zakładu na tie-break.

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 1:2
  • Suma gemów Poniżej 20,5nie weszło · 25 gemów
  • Handicap gemówpokryty

Statystyki meczu

Jesse DelaneySanhui Shin
3Asy4
5Podwójne błędy4
56%1. serwis trafiony59%
58%Punkty po 1. serwisie71%
51%Punkty po 2. serwisie56%
2/7Wykorzystane break pointy5/11
7/12Utrzymane gemy serwisowe11/13
55%Punkty wygrane przy serwisie65%
35%Punkty wygrane przy returnie45%
73Wszystkie wygrane punkty90

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

J. DelaneyTourS. Shin
Punkty wygrane przy serwisie57%62%55%
Punkty wygrane przy returnie35%38%40%
Utrzymane gemy serwisowe65%76%61%
Przełamania20%24%28%
Asy na gem serwisowy0,420,26
Podwójne błędy na gem0,330,24
Sety z tie-breakiem11%5%
Wygrane tie-breaki2/40/2
Wygrane bez straty seta100%50%
Mecze w próbie1717

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Jesse Delaney

  • 11.10.26PKaichi Uchida#417Challenger Jinan · Q12:6 5:7
  • 15.09.26PPetr Bar Biryukov#327Challenger Guangzhou (Huangpu) · R323:6 4:6
  • 14.09.26WThijmen LoofChallenger Guangzhou (Huangpu) · Q26:4 6:3
  • 13.09.26WYusuke Takahashi#714Challenger Guangzhou (Huangpu) · Q17:6 7:6
  • 06.09.26PMikalai Haliak#898Challenger Shanghai · Q15:7 1:6
  • 30.08.26PEnzo Aguiard#435Challenger Zhangjiagang · Q13:6 6:7
  • 16.08.26PPatrick Brady#693Challenger Roehampton · Q11:6 0:6
  • 09.08.26PAlexander Weis#529Challenger Todi · Q15:7 4:6
  • 12.07.26PPeter Makk#533Challenger Cordenons · Q11:6 0:6
  • 06.07.26PMarcus Walters#902Challenger Nottingham 3 · Q25:7 6:1 3:6

Sanhui Shin

Elo w ostatnim roku

Jesse DelaneySanhui Shin

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

J. DelaneyS. Shin
Kort twardy2–1115%4–1324%
Kort ziemny0–30%0–0
Trawa1–150%0–0

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.