ATP Brussels2501. runda kwalifikacjitwarda, halado 2 wygranych setówkwalifikacje

Coppejans – Guerrieri 0:2: wynik i nasze typy

·

Kimmer CoppejansATP #222Elo 1721twarda 1692
0:2koniec6:7(2) 4:6
Andrea GuerrieriATP #166Elo 1796twarda 1757

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Tie-break w meczu: nieNietrafiony68%

Skąd liczba: sam rynek 59% → z profilem zawodników 68%

Bez tie-breaka w ostatnich meczach: Coppejans 17 z 20, Guerrieri 15 z 20 (średnio 61% meczów)

Inne typy

  • Liczba gemów: poniżej 24.5Trafiony60%

    Skąd liczba: sam rynek 57% → z profilem zawodników 60%

    Poniżej 24,5 gema w ostatnich meczach: Coppejans 18 z 20, Guerrieri 12 z 20 (średnio 62% meczów)

  • Liczba setów: poniżej 2.5Trafiony60%

    Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Bez 3. seta w ostatnich meczach: Coppejans 19 z 20, Guerrieri 11 z 20 (średnio 65% meczów)

Dla odważnych
Liczba gemów: poniżej 19.5Nietrafiony34%

Skąd liczba: sam rynek 28% → z profilem zawodników 34%

Poniżej 19,5 gema w ostatnich meczach: Coppejans 13 z 20, Guerrieri 7 z 20 (średnio 32% meczów); Guerrieri: 3 mecze z rzędu poniżej 19,5 gema

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Kimmer Coppejans41%
Andrea Guerrieri59%

Elo: K. Coppejans 41% · A. Guerrieri 59%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 K. Coppejans23%
2:1 K. Coppejans19%
2:1 A. Guerrieri21%
2:0 A. Guerrieri37%

1. set

Kimmer Coppejans44%
Andrea Guerrieri56%
Pełny dystans (3. set)
tak40%
nie60%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPonad 21,5 · 52%rynek (bez marży): 52%

Linia 21,5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 23,2

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
18,574%26%76%
19,565%35%68%
20,560%40%60%
21,552%48%54%
22,545%55%46%
23,543%57%39%
24,540%61%38%

Próba: 5840 meczów

Handicap gemów

Andrea Guerrieri −2,547%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break32%

średnia touru 39%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachtrafione 0:2
  • Suma gemów Ponad 21,5weszło · 23 gemów
  • Handicap gemówpokryty
  • Tie-breakbył tie-break

Statystyki meczu

Kimmer CoppejansAndrea Guerrieri
7Asy4
3Podwójne błędy5
67%1. serwis trafiony70%
64%Punkty po 1. serwisie66%
36%Punkty po 2. serwisie42%
3/8Wykorzystane break pointy4/8
7/11Utrzymane gemy serwisowe8/11
55%Punkty wygrane przy serwisie59%
41%Punkty wygrane przy returnie45%
80Wszystkie wygrane punkty86

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

K. CoppejansTourA. Guerrieri
Punkty wygrane przy serwisie60%62%60%
Punkty wygrane przy returnie42%38%43%
Utrzymane gemy serwisowe71%76%74%
Przełamania32%24%33%
Asy na gem serwisowy0,310,20
Podwójne błędy na gem0,290,36
Sety z tie-breakiem13%13%
Wygrane tie-breaki8/209/21
Wygrane bez straty seta68%60%
Mecze w próbie6868

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Kimmer Coppejans

Andrea Guerrieri

Elo w ostatnim roku

Kimmer CoppejansAndrea Guerrieri

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

K. CoppejansA. Guerrieri
Kort twardy10–1245%19–1163%
Kort ziemny26–1859%24–1071%
Trawa1–150%2–250%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.