Challenger MaiaChallenger 1251/16 finałuziemnado 2 wygranych setów

Coppejans – Gaubas 0:2: wynik i nasze typy

·

Kimmer CoppejansATP #232Elo 1732ziemna 1716
0:2koniec3:6 4:6
Vilius GaubasATP #141Elo 1788ziemna 1757

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba setów: poniżej 2.5Trafiony62%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Bez 3. seta w ostatnich meczach: Coppejans 19 z 20, Gaubas 13 z 20 (średnio 66% meczów)

Inne typy

  • Liczba gemów: poniżej 23.5Trafiony60%

    Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Poniżej 23,5 gema w ostatnich meczach: Coppejans 18 z 20, Gaubas 11 z 20 (średnio 64% meczów)

  • Zwycięzca meczu: GaubasTrafiony62%

    Skąd liczba: szansa z rynku (bukmacherzy 62%), wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Coppejans przegrał 7 z 10 ostatnich meczów

Dla odważnych
Liczba gemów: poniżej 19.5Trafiony39%

Skąd liczba: sam rynek 35% → z profilem zawodników 39%

Poniżej 19,5 gema w ostatnich meczach: Coppejans 13 z 20, Gaubas 9 z 20 (średnio 41% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Kimmer Coppejans38%
Vilius Gaubas62%

Elo: K. Coppejans 44% · V. Gaubas 56%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 K. Coppejans21%
2:1 K. Coppejans16%
2:1 V. Gaubas22%
2:0 V. Gaubas40%

1. set

Kimmer Coppejans41%
Vilius Gaubas60%
Pełny dystans (3. set)
tak38%
nie62%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 22,0 · 51%rynek (bez marży): 49%

Linia 22,0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 22,5

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
18,569%31%68%
19,561%39%59%
20,555%45%52%
21,549%51%47%
22,543%57%40%
23,540%60%36%
24,537%64%34%

Próba: 4788 meczów

Handicap gemów

Vilius Gaubas −2,553%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break25%

średnia touru 27%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachtrafione 0:2
  • Suma gemów Poniżej 22,0weszło · 19 gemów
  • Handicap gemówpokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Kimmer CoppejansVilius Gaubas
1Asy5
2Podwójne błędy1
59%1. serwis trafiony58%
68%Punkty po 1. serwisie75%
46%Punkty po 2. serwisie52%
1/7Wykorzystane break pointy3/4
6/9Utrzymane gemy serwisowe9/10
59%Punkty wygrane przy serwisie65%
35%Punkty wygrane przy returnie41%
58Wszystkie wygrane punkty69

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

K. CoppejansTourV. Gaubas
Punkty wygrane przy serwisie60%62%61%
Punkty wygrane przy returnie42%38%38%
Utrzymane gemy serwisowe71%76%75%
Przełamania33%24%26%
Asy na gem serwisowy0,310,30
Podwójne błędy na gem0,290,18
Sety z tie-breakiem13%21%
Wygrane tie-breaki8/2013/31
Wygrane bez straty seta68%55%
Mecze w próbie6760

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Kimmer Coppejans

Vilius Gaubas

Elo w ostatnim roku

Kimmer CoppejansVilius Gaubas

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

K. CoppejansV. Gaubas
Kort twardy10–1245%7–464%
Kort ziemny26–1760%21–2447%
Trawa1–150%3–175%

Mecze bezpośrednie

K. Coppejans 1 – 0 V. Gaubas

  • 18.11.24Wygrał: Kimmer Coppejans1:6 6:4 6:4