Przejdź do treści
WTA 125 Querétaro1/16 finałuziemnado 2 wygranych setów

Colmegna – Pawlikowska 2:1: wynik i nasze typy

·

Martina ColmegnaWTA #420Elo 1495ziemna 1503
2:1koniec6:4 0:6 6:2
Zuzanna PawlikowskaWTA #330Elo 1554ziemna 1527

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 17.5Trafiony75%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Ponad 17,5 gema w ostatnich meczach: Colmegna 9 z 10, Pawlikowska 5 z 5 (średnio 68% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Martina Colmegna51%
Zuzanna Pawlikowska49%

Elo: M. Colmegna 47% · Z. Pawlikowska 54%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 M. Colmegna31%
2:1 M. Colmegna20%
2:1 Z. Pawlikowska19%
2:0 Z. Pawlikowska30%

1. set

Martina Colmegna50%
Zuzanna Pawlikowska50%
Pełny dystans (3. set)
tak39%
nie61%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPonad 20.5 · 52%rynek (bez marży): 50%

Linia 20.5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 22,3

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
18.566%34%59%
19.558%42%52%
20.552%48%45%
21.549%51%42%
22.543%57%37%
23.539%61%33%
24.536%64%31%

Próba: 1372 meczów

Handicap gemów

M. Colmegna −0.550%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break23%

średnia touru 20%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 2:1
  • Suma gemów Ponad 20.5weszło · 24 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Martina ColmegnaZuzanna Pawlikowska
0Asy1
6Podwójne błędy5
78%1. serwis trafiony65%
57%Punkty po 1. serwisie47%
20%Punkty po 2. serwisie46%
7/18Wykorzystane break pointy7/11
5/12Utrzymane gemy serwisowe5/12
49%Punkty wygrane przy serwisie46%
54%Punkty wygrane przy returnie51%
84Wszystkie wygrane punkty78

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

M. ColmegnaTourZ. Pawlikowska
Punkty wygrane przy serwisie55%56%57%
Punkty wygrane przy returnie45%44%45%
Utrzymane gemy serwisowe60%63%63%
Przełamania37%37%38%
Asy na gem serwisowy0,110,14
Podwójne błędy na gem0,220,23
Sety z tie-breakiem23%17%
Wygrane tie-breaki3/51/2
Wygrane bez straty seta100%33%
Mecze w próbie105

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Martina Colmegna

  • 13.10.26PFrancesca Jones#98WTA 125 Lisbon · R325:7 1:6
  • 15.09.26PMia Ristic#182WTA 125 Ljubljana · R325:7 6:7
  • 14.09.26WGabriella Price#981WTA 125 Ljubljana · Q16:2 6:3
  • 14.07.26PBarbora Palicova#181WTA 125 Kitzbuhel · R326:3 6:7 1:6
  • 12.07.26WBarbora Palicova#181WTA 125 Kitzbuhel · Q16:3 7:6
  • 23.02.26PAnastasia Zolotareva#296WTA 125 Antalya · Q13:6 5:7
  • 22.02.26WCarolina Alves#309WTA 125 Antalya · Q16:4 7:6
  • 02.12.25POleksandra Oliynykova#62WTA 125 Quito · R323:6 6:3 3:6
  • 01.12.25WMarie Elise CasaresWTA 125 Quito · Q17:6 6:3
  • 16.11.25PAlicia Herrero Linana#227WTA 125 Colina · Q12:6 5:7

Zuzanna Pawlikowska

  • 05.08.26PVendula Valdmannova#169WTA 125 Warsaw · R163:6 4:6
  • 04.08.26WLia Karatancheva#378WTA 125 Warsaw · R326:4 6:2
  • 03.02.26PHanne Vandewinkel#103WTA 125 Mumbai · R323:6 3:6
  • 01.02.26WAnastasia Kulikova#303WTA 125 Mumbai · Q16:3 4:6 7:6
  • 31.01.26WParthsarthi Aru MundheWTA 125 Mumbai · R166:7 6:2 6:3

Elo w ostatnim roku

Martina ColmegnaZuzanna Pawlikowska

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

M. ColmegnaZ. Pawlikowska
Kort twardy0–03–260%
Kort ziemny4–640%0–0

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.