ATP Almaty2501/16 finałutwarda, halado 2 wygranych setów

Cilic – Basilashvili 0:2: wynik i nasze typy

·

Marin CilicATP #84Elo 1908twarda 1881
0:2koniec2:6 5:7
Nikoloz BasilashviliATP #128Elo 1860twarda 1839

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 21.5Nietrafiony63%

Skąd liczba: sam rynek 59% → z profilem zawodników 63%

Ponad 21,5 gema w ostatnich meczach: Cilic 13 z 20, Basilashvili 15 z 20 (średnio 54% meczów)

Inne typy

  • Zwycięzca 1. seta: BasilashviliTrafiony56%

    Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Cilic przegrał 1. seta w 14 z 20 ostatnich meczów, Basilashvili wygrał 1. seta w 13 z 20 ostatnich meczów (średnio 50% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Marin Cilic41%
Nikoloz Basilashvili59%

Elo: M. Cilic 56% · N. Basilashvili 44%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 M. Cilic23%
2:1 M. Cilic19%
2:1 N. Basilashvili21%
2:0 N. Basilashvili37%

1. set

Marin Cilic44%
Nikoloz Basilashvili56%
Pełny dystans (3. set)
tak40%
nie60%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPonad 23,0 · 49%rynek (bez marży): 51%

Linia 23,0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 24,8

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
20,570%30%60%
21,563%37%54%
22,557%43%46%
23,549%51%40%
24,544%56%38%
25,542%58%35%
26,537%63%30%

Próba: 5864 meczów

Handicap gemów

Nikoloz Basilashvili −2,547%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break49%

średnia touru 39%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachtrafione 0:2
  • Suma gemów Ponad 23,0nie weszło · 20 gemów
  • Handicap gemówpokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Marin CilicNikoloz Basilashvili
8Asy13
5Podwójne błędy3
54%1. serwis trafiony56%
69%Punkty po 1. serwisie78%
37%Punkty po 2. serwisie48%
2/5Wykorzystane break pointy5/9
5/10Utrzymane gemy serwisowe8/10
54%Punkty wygrane przy serwisie65%
35%Punkty wygrane przy returnie46%
55Wszystkie wygrane punkty67

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

M. CilicTourN. Basilashvili
Punkty wygrane przy serwisie65%62%64%
Punkty wygrane przy returnie35%38%36%
Utrzymane gemy serwisowe82%76%79%
Przełamania18%24%21%
Asy na gem serwisowy0,750,61
Podwójne błędy na gem0,270,39
Sety z tie-breakiem21%21%
Wygrane tie-breaki8/1912/27
Wygrane bez straty seta68%68%
Mecze w próbie3858

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Marin Cilic

Nikoloz Basilashvili

Elo w ostatnim roku

Marin CilicNikoloz Basilashvili

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

M. CilicN. Basilashvili
Kort twardy14–1254%14–1548%
Kort ziemny3–443%12–1250%
Trawa2–340%2–340%

Mecze bezpośrednie

M. Cilic 2 – 0 N. Basilashvili

  • 01.10.25Wygrał: Marin Cilic6:3 7:6
  • 10.06.21Wygrał: Marin Cilic6:3 6:2

Droga w turnieju

Marin Cilic

Pierwszy mecz w tym turnieju.

Nikoloz Basilashvili