Przejdź do treści
ATP Basel5001. runda kwalifikacjitwarda, halado 2 wygranych setówkwalifikacje

Cerúndolo – Svajda 2:0: wynik i nasze typy

·

Juan Manuel CerúndoloATP #54Elo 1929twarda 1836
2:0koniec6:4 6:3
Zachary SvajdaATP #76Elo 1879twarda 1856

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 21.5Nietrafiony61%

Skąd liczba: sam rynek 59% → z profilem zawodników 61%

Svajda: 5 meczów z rzędu ponad 21,5 gema

Inne typy

  • Zwycięzca 1. seta: SvajdaNietrafiony56%

    Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Cerundolo przegrał 1. seta w 14 z 20 ostatnich meczów, Svajda wygrał 1. seta w 10 z 20 ostatnich meczów (średnio 50% meczów)

Dla odważnych
Liczba gemów: poniżej 21.5Trafiony39%

Skąd liczba: sam rynek 41% → z profilem zawodników 39%

Poniżej 21,5 gema w ostatnich meczach: Cerundolo 12 z 20, Svajda 11 z 20 (średnio 46% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Juan Manuel Cerúndolo41%
Zachary Svajda59%

Elo: J. Cerúndolo 47% · Z. Svajda 53%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 J. Cerúndolo23%
2:1 J. Cerúndolo19%
2:1 Z. Svajda21%
2:0 Z. Svajda37%

1. set

Juan Manuel Cerúndolo44%
Zachary Svajda56%
Pełny dystans (3. set)
tak40%
nie60%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPonad 23.0 · 47%rynek (bez marży): 49%

Linia 23.0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 24,4

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
20.567%33%60%
21.561%39%54%
22.554%46%46%
23.547%53%40%
24.543%57%38%
25.540%60%35%
26.536%64%30%

Próba: 5913 meczów

Handicap gemów

Z. Svajda −2.548%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break46%

średnia touru 39%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt przegrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 2:0
  • Suma gemów Ponad 23.0nie weszło · 19 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Juan Manuel CerúndoloZachary Svajda
8Asy3
2Podwójne błędy4
59%1. serwis trafiony68%
81%Punkty po 1. serwisie55%
41%Punkty po 2. serwisie43%
4/9Wykorzystane break pointy1/2
8/9Utrzymane gemy serwisowe6/10
64%Punkty wygrane przy serwisie51%
49%Punkty wygrane przy returnie36%
66Wszystkie wygrane punkty52

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

J. CerúndoloTourZ. Svajda
Punkty wygrane przy serwisie63%62%65%
Punkty wygrane przy returnie37%38%37%
Utrzymane gemy serwisowe78%76%81%
Przełamania23%24%23%
Asy na gem serwisowy0,420,54
Podwójne błędy na gem0,230,19
Sety z tie-breakiem17%19%
Wygrane tie-breaki13/2810/25
Wygrane bez straty seta57%62%
Mecze w próbie6452

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Juan Manuel Cerúndolo

Zachary Svajda

Elo w ostatnim roku

Juan Manuel CerúndoloZachary Svajda

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

J. CerúndoloZ. Svajda
Kort twardy11–1150%21–1362%
Kort ziemny24–1562%4–640%
Trawa2–250%4–450%

Mecze bezpośrednie

J. Cerúndolo 1 – 0 Z. Svajda

  • 22.05.23Wygrał: J. Cerúndolo7:6 6:3