Przejdź do treści
Challenger BrestChallenger 1251/16 finałutwarda, halado 2 wygranych setów

Catry – Prizmic 0:2: wynik i nasze typy

·

Robin CatryATP #680Elo 1547twarda 1558
0:2koniec4:6 3:6
Dino PrizmicATP #93Elo 1953twarda 1870

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 17.5Trafiony60%

Skąd liczba: sam rynek 55% → z profilem zawodników 60%

Ponad 17,5 gema w ostatnich meczach: Catry 17 z 20, Prizmic 18 z 20 (średnio 80% meczów)

Dla odważnych
Liczba gemów: powyżej 18.5Trafiony50%

Skąd liczba: sam rynek 45% → z profilem zawodników 50%

Ponad 18,5 gema w ostatnich meczach: Catry 16 z 20, Prizmic 17 z 20 (średnio 71% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Robin Catry5%
Dino Prizmic95%

Elo: R. Catry 14% · D. Prizmic 86%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 R. Catry4%
2:1 R. Catry3%
2:1 D. Prizmic14%
2:0 D. Prizmic80%

1. set

Robin Catry13%
Dino Prizmic87%
Pełny dystans (3. set)
tak17%
nie83%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 19.5 · 60%rynek (bez marży): 51%

Linia 19.5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 19,8

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
15.582%18%94%
16.571%29%88%
17.560%40%80%
18.550%50%71%
19.540%60%63%
20.533%68%55%
21.527%73%49%

Próba: 1143 meczów

Handicap gemów

D. Prizmic −6.548%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break21%

średnia touru 32%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachtrafione 0:2
  • Suma gemów Poniżej 19.5weszło · 19 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Robin CatryDino Prizmic
2Asy3
3Podwójne błędy3
56%1. serwis trafiony67%
64%Punkty po 1. serwisie67%
32%Punkty po 2. serwisie43%
3/6Wykorzystane break pointy5/14
4/9Utrzymane gemy serwisowe7/10
50%Punkty wygrane przy serwisie59%
41%Punkty wygrane przy returnie50%
58Wszystkie wygrane punkty70

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

R. CatryTourD. Prizmic
Punkty wygrane przy serwisie65%62%65%
Punkty wygrane przy returnie38%38%38%
Utrzymane gemy serwisowe82%76%82%
Przełamania24%24%24%
Asy na gem serwisowy0,580,36
Podwójne błędy na gem0,410,26
Sety z tie-breakiem20%14%
Wygrane tie-breaki3/109/19
Wygrane bez straty seta60%72%
Mecze w próbie2052

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Robin Catry

  • 26.10.26WCalvin Hemery#279Challenger Brest · Q26:7 6:3 6:4
  • 25.10.26WDimitar Kuzmanov#358Challenger Brest · Q16:3 6:2
  • 12.10.26PNorbert Gombos#370Challenger Roanne · Q26:3 4:6 4:6
  • 11.10.26WGabriel GomezChallenger Roanne · Q16:2 6:3
  • 07.07.26PYi Zhou#256Challenger Nottingham 3 · R324:6 3:6
  • 06.04.26PKarl Poling#453Challenger Mexico City · Q24:6 7:6 1:6
  • 05.04.26WMauricio Schtulmann GascaChallenger Mexico City · Q16:1 6:1
  • 31.03.26PBeibit Zhukayev#528Challenger San Luis Potosi · R326:7 6:1 4:6
  • 24.03.26PTristan Schoolkate#141Challenger Morelia · R326:7 4:6
  • 23.03.26WMateus Alves#410Challenger Morelia · Q26:3 5:7 6:1

Dino Prizmic

Elo w ostatnim roku

Robin CatryDino Prizmic

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

R. CatryD. Prizmic
Kort twardy9–756%10–1050%
Kort ziemny1–233%21–872%
Trawa0–10%1–233%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.

Droga w turnieju

Robin Catry

Dino Prizmic

Pierwszy mecz w tym turnieju.