Challenger Santa Cruz 2Challenger 752. runda kwalifikacjiziemnado 2 wygranych setówkwalifikacje

Casanova – Leite 2:0: wynik i nasze typy

·

Hernan CasanovaATP #411Elo 1605ziemna 1614
2:0koniec6:2 6:4
Wilson LeiteATP #689Elo 1409ziemna 1418

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Wynik w setach: Casanova 2:0Trafiony61%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Casanova wygrał 2:0 w 10 z 20 ostatnich meczów, Leite przegrał 0:2 w 7 z 20 ostatnich meczów (średnio 33% meczów)

Dla odważnych
Liczba gemów: poniżej 18.5Trafiony47%

Skąd liczba: sam rynek 39% → z profilem zawodników 47%

Poniżej 18,5 gema w ostatnich meczach: Casanova 7 z 20, Leite 10 z 20 (średnio 32% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Hernan Casanova76%
Wilson Leite24%

Elo: H. Casanova 76% · W. Leite 24%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 H. Casanova53%
2:1 H. Casanova23%
2:1 W. Leite12%
2:0 W. Leite13%

1. set

Hernan Casanova69%
Wilson Leite31%
Pełny dystans (3. set)
tak34%
nie66%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPonad 19,5 · 53%rynek (bez marży): 53%

Linia 19,5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 21,5

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
17,570%30%76%
18,561%40%68%
19,553%47%59%
20,548%52%52%
21,541%59%47%
22,536%64%40%
23,534%66%36%

Próba: 2999 meczów

Handicap gemów

Hernan Casanova −4,549%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break19%

średnia touru 27%

Bukmacherzy nie wystawiają w tym meczu zakładu na tie-break.

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachtrafione 2:0
  • Suma gemów Ponad 19,5nie weszło · 18 gemów
  • Handicap gemówpokryty

Statystyki meczu

Hernan CasanovaWilson Leite
1Asy4
1Podwójne błędy4
75%1. serwis trafiony59%
62%Punkty po 1. serwisie57%
69%Punkty po 2. serwisie38%
5/16Wykorzystane break pointy2/3
7/9Utrzymane gemy serwisowe4/9
64%Punkty wygrane przy serwisie49%
51%Punkty wygrane przy returnie37%
69Wszystkie wygrane punkty54

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

H. CasanovaTourW. Leite
Punkty wygrane przy serwisie58%62%61%
Punkty wygrane przy returnie44%38%40%
Utrzymane gemy serwisowe69%76%72%
Przełamania36%24%28%
Asy na gem serwisowy0,100,16
Podwójne błędy na gem0,110,18
Sety z tie-breakiem8%11%
Wygrane tie-breaki3/64/8
Wygrane bez straty seta70%71%
Mecze w próbie3530

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Hernan Casanova

Wilson Leite

  • 11.10.26WLuis BrittoChallenger Santa Cruz 2 · Q16:1 6:2
  • 04.10.26PHernan Casanova#411Challenger Antofagasta · Q13:6 6:3 4:6
  • 29.09.26PBruno Fernandez#567Challenger Curitiba · R324:6 6:1 2:6
  • 28.09.26PLorenzo Joaquin Rodriguez#533Challenger Curitiba · Q21:6 6:7
  • 27.09.26WJustin Roberts#970Challenger Curitiba · Q16:2 6:4
  • 26.06.26PNick Hardt#281Challenger Piracicaba · R163:6 1:6
  • 25.06.26WFilipe BullamahChallenger Piracicaba · R326:0 6:3
  • 22.06.26WRafael Tosetto#863Challenger Piracicaba · Q26:3 4:6 7:6
  • 21.06.26WEnzo Camargo LimaChallenger Piracicaba · Q16:2 6:2
  • 14.06.26PEzequiel Monferrer#999Challenger Asuncion 2 · Q16:2 6:7 3:6

Elo w ostatnim roku

Hernan CasanovaWilson Leite

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

H. CasanovaW. Leite
Kort twardy0–01–150%
Kort ziemny20–1557%13–1546%

Mecze bezpośrednie

H. Casanova 1 – 0 W. Leite

  • 04.10.26Wygrał: Hernan Casanova6:3 3:6 6:4

Droga w turnieju

Hernan Casanova

Wilson Leite