Challenger MaiaChallenger 1251/16 finałuziemnado 2 wygranych setów

Broska – Karol 0:2: wynik i nasze typy

·

Florian BroskaATP #334Elo 1639ziemna 1631
0:2koniec3:6 4:6
Milos KarolATP #583Elo 1583ziemna 1568

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 19.5Nietrafiony71%

Skąd liczba: sam rynek 65% → z profilem zawodników 71%

Ponad 19,5 gema w ostatnich meczach: Broska 17 z 20, Karol 18 z 20 (średnio 59% meczów); Broska: 9 meczów z rzędu ponad 19,5 gema

Dla odważnych
Liczba gemów: powyżej 25.5Nietrafiony37%

Skąd liczba: sam rynek 35% → z profilem zawodników 37%

Ponad 25,5 gema w ostatnich meczach: Broska 12 z 20, Karol 11 z 20 (średnio 30% meczów); Broska: 3 mecze z rzędu ponad 25,5 gema

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Florian Broska54%
Milos Karol46%

Elo: F. Broska 59% · M. Karol 41%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 F. Broska35%
2:1 F. Broska20%
2:1 M. Karol19%
2:0 M. Karol27%

1. set

Florian Broska54%
Milos Karol46%
Pełny dystans (3. set)
tak39%
nie61%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 22,5 · 51%rynek (bez marży): 51%

Linia 22,5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 23,6

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
19,571%30%59%
20,562%38%52%
21,555%45%47%
22,549%51%40%
23,543%57%36%
24,540%60%34%
25,537%63%30%

Próba: 4554 meczów

Handicap gemów

Florian Broska −1,550%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break38%

średnia touru 27%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt przegrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 0:2
  • Suma gemów Poniżej 22,5weszło · 19 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Florian BroskaMilos Karol
4Asy13
1Podwójne błędy5
72%1. serwis trafiony64%
63%Punkty po 1. serwisie90%
50%Punkty po 2. serwisie41%
0/2Wykorzystane break pointy2/5
7/9Utrzymane gemy serwisowe10/10
60%Punkty wygrane przy serwisie72%
28%Punkty wygrane przy returnie40%
51Wszystkie wygrane punkty67

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

F. BroskaTourM. Karol
Punkty wygrane przy serwisie64%62%65%
Punkty wygrane przy returnie38%38%36%
Utrzymane gemy serwisowe81%76%82%
Przełamania22%24%20%
Asy na gem serwisowy0,380,86
Podwójne błędy na gem0,200,36
Sety z tie-breakiem25%25%
Wygrane tie-breaki9/188/20
Wygrane bez straty seta35%56%
Mecze w próbie2933

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Florian Broska

Milos Karol

Elo w ostatnim roku

Florian BroskaMilos Karol

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

F. BroskaM. Karol
Kort twardy5–550%8–753%
Kort ziemny12–763%8–1044%

Mecze bezpośrednie

F. Broska 0 – 1 M. Karol

  • 21.09.25Wygrał: Milos Karol3:6 4:6

Droga w turnieju

Florian Broska

Milos Karol