Przejdź do treści
Challenger Sioux FallsChallenger 1251. runda kwalifikacjitwardado 2 wygranych setówkwalifikacje

Boulais – Dominko 1:2: wynik i nasze typy

·

Justin BoulaisATP #428Elo 1543twarda 1537
1:2koniec7:5 3:6 4:6
Sebastian DominkoATP #554Elo 1440twarda 1479

Nasze typy

Brak typu na ten mecz: żaden zakład dostępny u LV BET, Fortuny i Superbetu nie miał w chwili publikacji wyraźnych podstaw w naszych danych. Typu nie dajemy na siłę.

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Justin Boulais42%
Sebastian Dominko58%

Elo: J. Boulais 58% · S. Dominko 42%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 J. Boulais25%
2:1 J. Boulais17%
2:1 S. Dominko21%
2:0 S. Dominko37%

1. set

Justin Boulais44%
Sebastian Dominko56%
Pełny dystans (3. set)
tak38%
nie62%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 22.5 · 53%rynek (bez marży): 54%

Linia 22.5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 23,4

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
19.568%32%62%
20.560%40%54%
21.555%45%49%
22.547%53%42%
23.541%59%37%
24.540%60%35%
25.536%64%32%

Próba: 5909 meczów

Handicap gemów

S. Dominko −2.548%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break35%

średnia touru 32%

Bukmacherzy nie wystawiają w tym meczu zakładu na tie-break.

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 1:2
  • Suma gemów Poniżej 22.5nie weszło · 31 gemów
  • Handicap gemówpokryty

Statystyki meczu

Justin BoulaisSebastian Dominko
1Asy14
2Podwójne błędy5
73%1. serwis trafiony62%
75%Punkty po 1. serwisie80%
54%Punkty po 2. serwisie51%
1/4Wykorzystane break pointy2/4
13/15Utrzymane gemy serwisowe15/16
69%Punkty wygrane przy serwisie69%
31%Punkty wygrane przy returnie31%
91Wszystkie wygrane punkty94

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

J. BoulaisTourS. Dominko
Punkty wygrane przy serwisie62%62%—
Punkty wygrane przy returnie40%38%—
Utrzymane gemy serwisowe76%76%—
Przełamania26%24%—
Asy na gem serwisowy0,38—
Podwójne błędy na gem0,30—
Sety z tie-breakiem14%—
Wygrane tie-breaki6/14—
Wygrane bez straty seta75%—
Mecze w próbie44—

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Justin Boulais

  • 27.09.26PAlexandre Reco#809Challenger Mouilleron-le-Captif · Q14:6 4:6
  • 22.09.26PHarold Mayot#233Challenger Saint Tropez · R324:6 6:2 6:7
  • 21.09.26PMatteo Martineau#245Challenger Saint Tropez · Q23:6 1:6
  • 20.09.26WMickael Kaouk#937Challenger Saint Tropez · Q15:7 6:3 6:2
  • 14.09.26PMatisse Bobichon#517Challenger Rennes · Q26:7 3:6
  • 13.09.26WTheo ArribageChallenger Rennes · Q17:6 6:2
  • 07.09.26PMatisse Bobichon#517Challenger Cassis · Q26:3 6:7 3:6
  • 06.09.26WMatis RocheChallenger Cassis · Q16:0 6:3
  • 19.08.26PBenjamin Bonzi#99Challenger Quebec City · R326:7 3:6
  • 01.08.26PAdam Walton#98ATP Montreal · Q15:7 6:7

Sebastian Dominko

  • 11.10.26PDaniel Masur#365Challenger Olbia · Q16:7 1:6
  • 16.09.25PAndre Ilagan#199Challenger Columbus · R323:6 6:3 4:6
  • 15.09.25WDaniel Milavsky#312Challenger Columbus · Q26:1 6:3
  • 14.09.25WEdward Winter#406Challenger Columbus · Q13:6 6:4 6:4
  • 10.08.25PGabriele Bosio#639Challenger Todi · Q16:3 3:6 4:6
  • 03.08.25PMax Alcala Gurri#133Challenger Cordenons · Q14:6 2:6
  • 21.07.25PHynek Barton#275Challenger Tampere · Q24:6 3:6
  • 20.07.25WMartin Krumich#289Challenger Tampere · Q16:1 6:4
  • 13.08.23PSamuel Vincent Ruggeri#646Challenger Todi · Q13:6 1:6
  • 07.08.23PLorenzo Rottoli#790Challenger Cordenons · Q23:6 5:7

Elo w ostatnim roku

Justin BoulaisSebastian Dominko

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

J. BoulaisS. Dominko
Kort twardy24–2252%0–10%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.