WTA 125 Rovereto1/16 finałutwardado 2 wygranych setów

Basiletti – Hruncakova 0:2: wynik i nasze typy

·

Noemi BasilettiWTA #241Elo 1622twarda 1529
0:2koniec2:6 2:6
Viktoria HruncakovaWTA #206Elo 1530twarda 1503

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Zwycięzca 1. seta: BasilettiNietrafiony55%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Basiletti wygrała 1. seta w 12 z 20 ostatnich meczów, Hruncakova przegrała 1. seta w 14 z 20 ostatnich meczów (średnio 50% meczów)

Dla odważnych
Wynik w setach: Basiletti 2:0Nietrafiony36%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Basiletti wygrała 2:0 w 10 z 20 ostatnich meczów, Hruncakova przegrała 0:2 w 11 z 20 ostatnich meczów (średnio 34% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Noemi Basiletti54%
Viktoria Hruncakova46%

Elo: N. Basiletti 54% · V. Hruncakova 46%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 N. Basiletti36%
2:1 N. Basiletti19%
2:1 V. Hruncakova20%
2:0 V. Hruncakova26%

1. set

Noemi Basiletti55%
Viktoria Hruncakova45%
Pełny dystans (3. set)
tak39%
nie61%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 21,5 · 51%rynek (bez marży): 49%

Linia 21,5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 22,5

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
18,568%32%60%
19,560%40%52%
20,553%47%46%
21,549%51%41%
22,543%57%36%
23,538%62%33%
24,536%64%30%

Próba: 2308 meczów

Handicap gemów

Noemi Basiletti −1,550%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break23%

średnia touru 21%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt przegrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 0:2
  • Suma gemów Poniżej 21,5weszło · 16 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Noemi BasilettiViktoria Hruncakova
1Asy6
0Podwójne błędy2
52%1. serwis trafiony69%
36%Punkty po 1. serwisie79%
50%Punkty po 2. serwisie39%
2/3Wykorzystane break pointy6/11
2/8Utrzymane gemy serwisowe6/8
43%Punkty wygrane przy serwisie67%
33%Punkty wygrane przy returnie57%
41Wszystkie wygrane punkty64

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

N. BasilettiTourV. Hruncakova
Punkty wygrane przy serwisie55%56%57%
Punkty wygrane przy returnie47%44%40%
Utrzymane gemy serwisowe64%63%67%
Przełamania41%37%28%
Asy na gem serwisowy0,050,62
Podwójne błędy na gem0,200,49
Sety z tie-breakiem6%13%
Wygrane tie-breaki1/31/7
Wygrane bez straty seta85%55%
Mecze w próbie2324

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Noemi Basiletti

Viktoria Hruncakova

Elo w ostatnim roku

Noemi BasilettiViktoria Hruncakova

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

N. BasilettiV. Hruncakova
Kort twardy0–10%8–1142%
Kort ziemny13–959%2–167%
Trawa0–01–233%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.