ATP Almaty2501/16 finałutwarda, halado 2 wygranych setów

Atmane – Hijikata 2:0: wynik i nasze typy

·

Terence AtmaneATP #98Elo 1893twarda 1885
2:0koniec7:6(5) 6:2
Rinky HijikataATP #86Elo 1900twarda 1866

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba setów: poniżej 2.5Trafiony60%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Hijikata: 6 meczów z rzędu bez decydującego seta

Inne typy

  • Liczba gemów: poniżej 25.5Trafiony57%

    Skąd liczba: sam rynek 61% → z profilem zawodników 57%

    Hijikata: 6 meczów z rzędu poniżej 25,5 gema

Dla odważnych
Zwycięzca 1. seta: AtmaneTrafiony48%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Atmane: 4 mecze z rzędu z wygranym 1. setem; Atmane wygrał 1. seta w 11 z 20 ostatnich meczów, Hijikata przegrał 1. seta w 13 z 20 ostatnich meczów (średnio 50% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Terence Atmane47%
Rinky Hijikata53%

Elo: T. Atmane 53% · R. Hijikata 47%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 T. Atmane28%
2:1 T. Atmane20%
2:1 R. Hijikata20%
2:0 R. Hijikata32%

1. set

Terence Atmane48%
Rinky Hijikata52%
Pełny dystans (3. set)
tak40%
nie60%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPonad 23,0 · 50%rynek (bez marży): 49%

Linia 23,0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 25,0

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
20,572%28%60%
21,565%35%54%
22,559%41%46%
23,550%50%39%
24,545%55%38%
25,543%57%35%
26,538%62%30%

Próba: 5299 meczów

Handicap gemów

Rinky Hijikata −0,551%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break51%

średnia touru 39%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt przegrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 2:0
  • Suma gemów Ponad 23,0nie weszło · 21 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbył tie-break

Statystyki meczu

Terence AtmaneRinky Hijikata
9Asy3
1Podwójne błędy1
64%1. serwis trafiony66%
87%Punkty po 1. serwisie69%
67%Punkty po 2. serwisie59%
2/4Wykorzystane break pointy0/1
10/10Utrzymane gemy serwisowe8/10
79%Punkty wygrane przy serwisie66%
34%Punkty wygrane przy returnie21%
68Wszystkie wygrane punkty54

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

T. AtmaneTourR. Hijikata
Punkty wygrane przy serwisie66%62%62%
Punkty wygrane przy returnie31%38%38%
Utrzymane gemy serwisowe82%76%78%
Przełamania14%24%23%
Asy na gem serwisowy0,610,38
Podwójne błędy na gem0,220,21
Sety z tie-breakiem20%20%
Wygrane tie-breaki12/2423/37
Wygrane bez straty seta63%57%
Mecze w próbie4876

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Terence Atmane

Rinky Hijikata

Elo w ostatnim roku

Terence AtmaneRinky Hijikata

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

T. AtmaneR. Hijikata
Kort twardy14–1844%31–2160%
Kort ziemny4–736%6–746%
Trawa1–420%7–464%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.