ATP ShanghaiMasters 10001/32 finałutwardado 2 wygranych setów

Arnaldi – Fritz 0:2: wynik i nasze typy

·

Matteo ArnaldiATP #38Elo 1920twarda 1864
0:2koniec5:7 4:6
Taylor FritzATP #12Elo 2131twarda 2090

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Zwycięzca 1. seta: FritzTrafiony73%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Fritz: 4 mecze z rzędu z wygranym 1. setem; Arnaldi przegrał 1. seta w 9 z 20 ostatnich meczów, Fritz wygrał 1. seta w 15 z 20 ostatnich meczów (średnio 50% meczów)

Inne typy

  • Liczba gemów: powyżej 19.5Trafiony70%

    Skąd liczba: sam rynek 64% → z profilem zawodników 70%

    Ponad 19,5 gema w ostatnich meczach: Arnaldi 17 z 20, Fritz 14 z 20 (średnio 67% meczów)

Dla odważnych
Liczba setów: powyżej 2.5Nietrafiony32%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

3. set w ostatnich meczach: Arnaldi 14 z 20, Fritz 10 z 20 (średnio 35% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Matteo Arnaldi21%
Taylor Fritz79%

Elo: M. Arnaldi 21% · T. Fritz 79%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 M. Arnaldi11%
2:1 M. Arnaldi11%
2:1 T. Fritz21%
2:0 T. Fritz57%

1. set

Matteo Arnaldi27%
Taylor Fritz73%
Pełny dystans (3. set)
tak32%
nie68%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPonad 22,0 · 47%rynek (bez marży): 50%

Linia 22,0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 23,6

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
19,570%30%67%
20,561%39%59%
21,553%47%54%
22,547%53%45%
23,540%60%39%
24,536%65%38%
25,534%66%34%

Próba: 3032 meczów

Handicap gemów

Taylor Fritz −4,547%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break45%

średnia touru 38%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachtrafione 0:2
  • Suma gemów Ponad 22,0nie weszło · 22 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Matteo ArnaldiTaylor Fritz
4Asy9
—Podwójne błędy—
63%1. serwis trafiony61%
68%Punkty po 1. serwisie80%
36%Punkty po 2. serwisie43%
1/5Wykorzystane break pointy3/7
8/11Utrzymane gemy serwisowe10/11
56%Punkty wygrane przy serwisie65%
35%Punkty wygrane przy returnie44%
67Wszystkie wygrane punkty80

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

M. ArnaldiTourT. Fritz
Punkty wygrane przy serwisie61%62%70%
Punkty wygrane przy returnie37%38%35%
Utrzymane gemy serwisowe75%76%88%
Przełamania23%24%16%
Asy na gem serwisowy0,411,01
Podwójne błędy na gem0,290,15
Sety z tie-breakiem24%24%
Wygrane tie-breaki17/2922/34
Wygrane bez straty seta30%57%
Mecze w próbie4353

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Matteo Arnaldi

Taylor Fritz

Elo w ostatnim roku

Matteo ArnaldiTaylor Fritz

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

M. ArnaldiT. Fritz
Kort twardy7–1139%24–1365%
Kort ziemny14–767%0–20%
Trawa2–250%11–379%

Mecze bezpośrednie

M. Arnaldi 1 – 1 T. Fritz

  • 25.07.25Wygrał: Taylor Fritz3:6 4:6
  • 27.02.24Wygrał: Matteo Arnaldi6:4 4:6 6:3

Droga w turnieju

Matteo Arnaldi

Taylor Fritz

Pierwszy mecz w tym turnieju.