Veikkausliiga1. kolejka

Jaro – PK-35 Helsinki: typ, prognoza i statystyki

·

-:-Przed meczem
PK-35 Helsinki

Nasze typy

Typ za 3 d 11 h

Na mecze od 16:00 typy publikujemy o 13:00, na wcześniejsze 3 godziny przed startem.

Jak wystawiamy typy

Mecz w liczbach

1X2EloJaro124339%Remis26%PK-35 Helsinki35%
Goleatak/obronabrak prognozy
H2Hostatnie spotkanie
  1. PK-35 Helsinki1:1JaroR
Bilans Jaro: 0 wygranych, 1 remis, 0 porażek2,0 gola na mecz
za mało, by coś wnioskować
Rożnerożne w lidzeza mało meczów
Kartkikartki w lidzeza mało meczów
Sędziaczekamy na obsadę

Prognoza: wynik i gole

Modelbrak kursów, nasz model statystyczny
Oczekiwane gole
Model1,4 : 1,3razem 2,7
Jaro : PK-35 Helsinki
Najbardziej prawdopodobne wyniki
Model1:112%1:09%0:19%2:19%1:28%
Model1:11:112%1:01:09%0:10:19%2:12:19%1:21:28%
ZdarzenieModel
12 – ktoś wygra74%
1X – gospodarze nie przegrają65%
X2 – goście nie przegrają61%
1 – wygra Jaro39%
2 – wygra PK-35 Helsinki35%
X – remis26%

Serie przed meczem

  • Jaro8 meczów z rzędu poniżej 2,5 golau siebie: 3Dalej 56%Liga 57%Rekord 16
Wszystkie serie

Warto wiedzieć przed meczem

  • Jaro: tylko 2 z 10 ostatnich meczów ligowych ponad 2.5 gola
  • Jaro strzela tylko 0,6 gola na mecz (ostatnie 10 meczów ligowych)
  • PK-35 Helsinki: beniaminek
  • Jaro: 4 dni od ostatniego meczu, 2 mecze w ostatnich 14 dniach.
  • PK-35 Helsinki: 4 dni od ostatniego meczu, 1 mecz w ostatnich 14 dniach.

Forma w lidze

Miejsce w tabeli

Grupa spadkowa

#DrużynaMZRPBramkiPkt
5Jaro27491422:4921
Cała tabela ligi

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Jaro – PK-35 Helsinki?

To wyrównany mecz. Szanse: wygrana Jaro 39%, remis 26%, wygrana PK-35 Helsinki 35%. Brak kursów dla tego meczu: szanse z naszego modelu statystycznego.

Ile goli padnie w meczu Jaro – PK-35 Helsinki?

Oczekiwana liczba goli to 2,7 (Jaro 1,4, PK-35 Helsinki 1,3). Najbardziej prawdopodobny wynik: 1:1.

Kiedy gra Jaro – PK-35 Helsinki?

Początek meczu: 25 października 2026, 17:00 (czasu polskiego), Veikkausliiga.