Świąteczne granie w Superbet. Walczymy o 573 PLN!

7 kwi 2023

Źródło: Shutterstock
Święta i odpoczynek? Profesjonalnych piłkarzy taka zależność nie dotyczy. W związku z tym grzechem byłoby nie spróbować stworzyć jakiegoś specjalnego kuponu związanego z czołowymi europejskimi rozgrywkami. Oto kilka naszych najświeższych propozycji:

Manchester United - Everton typy

Zajmowanie lokat na dwóch zupełnie odmiennych krańcach tabeli idealni odzwierciedla aktualne położenie Czerwonych Diabłów oraz The Toffees. Ci pierwsi po przejęciu sterów w klubie przez Erika ten Haga usilnie próbują zakończyć sezon na ligowym podium, podczas gdy zespół z niebieskiej części Evertonu właściwie co kolejkę jest zmuszony walczyć o przetrwanie w angielskiej elicie.

Chyba nie trzeba być wielkim ekspertem od zakładów bukmacherskich, aby domyślić się, kto powinien zgarnąć w tej batalii pełną pulę. Marcus Rashford i spółka miewali ostatnio nieco gorsze chwile, ale w starciach z rywalami pokroju Evertonu nadal ciężko wyobrazić sobie inny rezultat, aniżeli ich pewna i wysoka wygrana.

Bez zbędnego kombinowania proponujemy Wam zatem pójście w stronę wygranej 20-krotnych mistrzów Anglii. Kurs nie powala może na kolana, ale mimo to naprawdę warto przyjrzeć mu się nieco bliżej:

Freiburg - Bayern Monachium typy

Tak się składa, że oba te zespoły na przestrzeni kilku dni spotykają się po raz drugi. Ich poprzedni pojedynek odbył się w ramach ćwierćfinału Pucharu Niemiec. Co ciekawe zwycięsko wyszła z niego...ekipa dowodzona przez Christiana Streicha. 57-latek znalazł sposób, aby wyrzucić poza burtę zmagań jednego z głównych faworytów do końcowego zwycięstwa. Wielu kibiców Freiburga liczy więc zapewne, że uda mu się tego dokonać po raz drugi. O tym jak piekielnie trudne to będzie zadanie, wszyscy jednak dokładnie wiemy.

Oddech BVB oraz Unionu na plecach nie pozwala Bawarczykom popełnić choćby jednego małego błędu. Thomas Tuchel jako niezwykle doświadczony szkoleniowiec ma na pewno tego świadomość. Czy uda mu się zatem zmazać sporą plamę z niedawnej potyczki pucharowej?

Nie mamy na tyle odwagi, aby pokusić się o grę bezpośredniego triumfu Bayernu. Dużo bardziej prawdopodobną opcją wydaje się zakład na dorobek bramkowy po obu stronach pojedynku. Oto jak przedstawia się jego wartość w ofercie bukmachera Superbet:

Lazio - Juventus typy

Trzeba przyznać tym razem włodarzom Serie A, że wybór starcia na Stadio Olimpico jako meczu kończącego sobotnie zmagania to decyzja wyjątkowo trafna. Zarówno gospodarze, jak i przyjezdni z Turynu prezentują się aktualnie naprawdę solidnie i co najważniejsze w tym wypadku, dalej mają o co walczyć.

Stara Dama mimo karnego odjęcia kilkunastu oczek wciąż może zameldować się na jednym z miejsc gwarantujących udział w kolejnej edycji europejskich pucharów. Biancocelesti to natomiast jedni z najpoważniejszych kandydatów do wicemistrzostwa kraju. Ostatnie czego może w tym meczu zabraknąć, będą więc zapewne wielkie piłkarskie emocje.

Dobrą propozycją w takich okolicznościach wydają się być zakłady na co najmniej trzy bramki. Nie wchodzimy zbytnio w szczegóły, która z ekip ma być ich autorem. Liczymy po prostu, że Lazio oraz Juventus wspólnymi siłami zdołają pokryć podaną linię:

Na sam koniec tradycyjnie podrzucamy także wgląd do ostatecznego kształtu całego kuponu. Wyszło naprawdę zacnie, czyż nie?