Sierpień bez podatku. Wygrywaj 14% więcej w Fortunie!

9 sie 2022

Źródło: Fortuna
Drugi z wakacyjnych miesięcy jest wyjątkowy zwłaszcza dla kibiców piłki nożnej. To w sierpniu bowiem do gry powracają właściwie wszystkie topowe europejskie rozgrywki. Takiej okazji do zaoferowania swoim klientom czegoś ekstra nie mogła przepuścić Fortuna. Na co tym razem mogą liczyć najwierniejsi klienci tego bukmachera? Szczegóły promocji w dzisiejszym tekście.

Powrót najlepszych lig piłkarskich na świecie, kwalifikacje do Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz Ligi Konferencji, a także Mistrzostwa Świata w siatkówce. Okazji do stworzenia swojego wymarzonego kuponu na przestrzeni kilkudziesięciu najbliższych dni będzie całe mnóstwo. Obstawianie po "zwykłych" kursach nie jest jednak niczym specjalnym. Tego można dokonać u każdego innego legalnego polskiego bukmachera. Fortuna tradycyjnie próbuje wyróżnić się na tle konkurencji i po raz kolejny wychodzi jej to ponadprzeciętnie dobrze.

Tym razem klienci tego bukmachera mogą liczyć na tzw. Happy Hours. Przez cały sierpień będzie istniała możliwość wygranych zwiększonych o dodatkowe 14%! To wszystko za sprawą obstawiania zakładów bez podatku. Bonus Happy Hours znajdzie się automatycznie na każdym kuponie AKO, który spełni bardzo proste warunki. Oto i one:

Warunki:

  • wartość bonusu - 1.14 (+14% do wygranych)
  • minimalna liczba zdarzeń - 3
  • minimalny kurs każdego zdarzenia - 1.30
  • minimalna stawka kuponu - 2 PLN
  • rodzaj kuponu - AKO
  • oferta - przedmeczowa oraz live
  • kanały - strona www, aplikacja mobilna, punkty stacjonarne

Warto jeszcze nadmienić, iż Happy Hours będą występować tylko w ściśle określonych godzinach. Tak prezentuje się krótki harmonogram na kilka najbliższych dni:

Chcecie informacji o innych interesujących promocjach w Fortunie? Śledźcie zatem uważnie naszą stronę!