Real - Eintracht typy, kursy, zakłady. Czy Królewscy dorzucą do swojego dorobku kolejne trofeum?

10 sie 2022

Źródło: Shutterstock
Choć klubowa gablota Realu już na ten moment pęka w szwach, to przecież jak mawia klasyk, od przybytku głowa nie boli, prawda? Kto i dlaczego zwycięży zatem w rywalizacji o Superpuchary Europy? Oto kilka słów naszych przemyśleń. Serdecznie zapraszamy.

Real - Eintracht typy

Będąc kibicem Eintrachtu ciężko podchodzić do środowego starcia z entuzjazmem. Powodów jest co najmniej kilka, lecz ten najważniejszy to bez wątpienia wynik uzyskany na inaugurację ligowych zmagań. Wszyscy we Frankfurcie liczyli się z tym, iż batalia z Bayernem nie będzie należała do najprostszych. Tak zdecydowanej porażki nie spodziewał się chyba jednak nikt. Bawarczycy zdecydowanie pokazali popularnym Orłom ich miejsce w szeregu i w związku z tym istnieje spora obawa, że podobną strategię mogą przyjąć już za kilkanaście godzin podopieczni Carlo Ancelottiego.

Na nieszczęście niemieckiej ekipy aktualni mistrzowie Hiszpanii oraz zwycięzcy ostatniej edycji Ligi Mistrzów przystąpią do bezpośredniego pojedynku właściwie w najmocniejszym z możliwych zestawień. Zatrzymanie takich tuz światowego futbolu jak Benzema czy Vinicius to zadanie tylko dla najlepszych. Czy takowymi można nazwać defensorów Eintrachtu? Mamy ku temu pewne wątpliwości.

Najlepsze Real - Eintracht typy od bukmachera Fortuna na to starcie będą naszym zdaniem po pierwsze dotyczyć bramek (najlepiej w każdej z połów) oraz żółtych kartek. Tych drugich nieco więcej powinni otrzymać piłkarze z Frankfurtu. Tak przynajmniej podpowiada nam rozsądek. Czy będzie to zgodne z prawdą? To okaże się już niebawem.

Real - Eintracht H2H

Na przestrzeni kilku minionych tygodni obydwa zespoły osiągały następujące wyniki:

Ostatnie spotkania Realu

  • Real - Juventus 2:0
  • Real - Club America 2:2
  • Real - Barcelona 0:1

Ostatnie mecze Eintrachtu

  • Eintracht - Bayern 1:6
  • Magdeburg - Eintracht 0:4
  • Walldorf - Eintracht 0:5

Najczęściej zadawane pytania

  • O której początek spotkania Real - Eintracht?

Pierwszy gwizdek tej rywalizacji zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 10 sierpnia 2022r.

  • Gdzie obejrzeć mecz Real Madryt - Eintracht Frankfurt?

Transmisja na żywo będzie dostępna na antenach stacji Polsat oraz Polsat Sport Premium 1.