Polski klasyk oraz wiele, wiele innych. Typy na niedzielę (15.04.2023)

15 kwi 2023

Źródło: Shutterstock
Daniem głównym niedzielnego popołudnia dla każdego kibica piłki nożnej w Polsce będzie potyczka pomiędzy Legią Warszawa a Lechem Poznań. Czy to jednak wszystko, na co mogą liczyć futbolowi zapaleńcy? Zdecydowa nie! Sprawdźcie, jakie ciekawe zakłady udało nam się dla Was tym razem wyselekcjonować.

Legia - Lech typy

Około godz. 17:30 wszystkie oczy będą skierowane w stronę obiektu przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie. To tam miejscowa Legia będzie próbowała odesłać do domu popularnego Kolejorza bez choćby jednego oczka na koncie. Jak doskonale wiadomo, będzie to zadanie piekielnie trudne. Kosta Runjaic zapowiada jednak, że jego podopieczni zrobią wszystko, by tego dokonać. W innym wypadku ewentualne mistrzostwo kraju może raz na zawsze się od nich oddalić.

Z jednej strony można byłoby sądzić, że Mikael Ishak i spółka odpuszczą sobie ten ligowy klasyk. Wszak matematyczne szanse na awans do półfinału Ligi Konferencji nadal mają. Patrząc na całą sytuację tzw. trzeźwym okiem, prawdopodobieństwo odrobienia trzybramkowej straty przez Dumę Wielkopolski jest bardzo, ale to bardzo znikome.

Wydaje się zatem, że dobrym sposobem na poprawę humorów kibiców z Poznania byłoby pokrzyżowanie mocarstwowych planów odwiecznych rywali ze stolicy. Mamy przeczucie, że podopiecznych Johna van den Broma stać będzie na wykonanie takiego kroku. Ich bramka to właściwie pewniak. Kto wie jednak, czy aby nie będzie ich stać na nieco więcej.

 

Sassuolo - Juventus typy

W naszym osobistym rankingu najbardziej nieprzewidywalnych ekip w pięciu czołowych europejskich ligach Sassuolo bez wątpienia zajmuje jedną z czołowych lokat. Jak bowiem typować starcia z udziałem zespołu, który raptem kilkanaście dni po pokonaniu Milanu czy też Atalanty remisuje z Udinese oraz sensacyjnie ulega Veronie? 

Rozum podpowiadałby, iż Stara Dama jest zdecydowanym triumfatorem tego starcia. Wszak po pierwsze znajduje się w tabeli o kilka pozycji wyżej, no i przede wszystkim może pochwalić się zdecydowanie bardziej zbilansowaną kadrą. Co zatem może pójść w tym przypadku nie tak? Jak to w bukmacherce – właściwie wszystko. 

Znacie nas i wiecie, że praktycznie zawsze staramy się ograniczać ryzyko do absolutnego minimum. Ta strategia pozostaje niezmienna. Biorąc pod uwagę krótką historię najnowszych starć obu zespołów, chcielibyśmy zatem zasugerować Wam zakład na przynajmniej trzy trafienia. Czy to dobra decyzja? O tym przekonamy się już niebawem.

Wolfsburg - Bayer Leverkusen typy

Gdyby pokrótce opisać ostatnie poczynania Wolfsburgu oraz Bayeru to śmiało można byłoby rzec, że obie drużyny zamieniły się rolami. Wilki z jednego z pewnych kandydatów do reprezentowania kraju w Europie stali się nagle ligowym średniakiem. Aptekarze natomiast po imponującej serii kilku kolejnych meczów bez porażki zdołali wspiąć się na lokatę szóstą i wiele wskazuje na to, że nie jest to jeszcze ich ostanie słowo.

Dzięki fenomenalnej robocie, jaką wykonuje w Leverkusen Xabi Alonso, Bayer do każdego ze spotkań przystępuje z nadzieją na dodanie do swojego dorobku następnego kompletu oczek. Nie inaczej będzie zapewne podczas zmagań na Volkswagen Arenie w Wolfsburgu.

Przed założeniem się z bukmacherem o rezultat omawianego widowiska bardzo dokładnie przeanalizowaliśmy całą dotychczasową kampanię w wykonaniu każdej ze stron tego pojedynku. Uważamy, że najbezpieczniejszą z opcji będzie umieszczenie na kuponie propozycji dotyczącej triumfu gości w przynajmniej jednej z połów niedzielnej potyczki.

Jesteście ciekawi, jak przedstawia się nasz kupon u bukmachera LVBET w pełnej okazałości? Spójrzcie zatem poniżej: