Polska - Argentyna typy, kursy, zakłady (30.11.2022)

30 lis 2022

Źródło: Shutterstock
Raptem kilka godzin pozostało do pierwszego gwizdka jednego z najważniejszych meczów reprezentacji Polski w całym XXI wieku. Czy jego rezultat przybliży Biało-czerwonych do osiągnięcia największego sukcesu na mundialu od przeszło 40 lat? Polska - Argentyna typy, kursy, zakłady.

Polska - Argentyna typy

Im bliżej do rozpoczęcia zmagań na Stadium 974, tym emocje stają się coraz większe. Waga pojedynku pomiędzy reprezentacjami Polski oraz Argentyny jest bowiem ogromna. Ewentualna porażka dla którejś ze stron rywalizacji może oznaczać definitywne pożegnanie się z rozgrywkami. O ile w przypadku Polaków taki scenariusz nie byłby raczej czymś nowym, o tyle odpadnięcie z mundialu już w fazie grupowej to dla Albicelestes prawdziwa klęska. Lionel Messi wraz ze swoim imiennikiem na stanowisku pierwszego szkoleniowca będą więc bez wątpienia robić wszystko, aby nie dopuścić do takiego stanu rzeczy. 

Z perspektywy typera ten pojedynek nie jest wcale zbyt prosty. Biało-czerwoni nie będą się prawdopodobnie nastawiać na huraganowe ataki, a raczej oprą swoją taktykę na grze z kontry. Gradu bramek ciężko się więc spodziewać.

Domyślamy się jednak, że walka o każdy centymetr boiska będzie trwała przez pełne 90. minut. Arbiter Danny Makkelie może mieć całkiem sporo pracy. Wcale byśmy się nie zdziwili, gdyby liczba fauli wynosiła przynajmniej 28. 

Samo spotkanie przedstawiane jest także jako batalia pomiędzy dwiema gwiazdami światowego formatu, jakimi są bez wątpienia Robert Lewandowski oraz Lionel Messi. Istnieje spora szansa, że nazwisko któregoś z tej dwójki pojawi się ostatecznie na liście strzelców. Po cichu liczymy, że tym szczęśliwcem będzie kapitan reprezentacji Polski. Pewnie to myślenie życzeniowe, lecz w przypadku takiego meczu o inne nastawienie bardzo ciężko. Szczególnie gdy wyczekuje się wielkiego sukcesu w wykonaniu Polaków. Takiego, o którym później będzie wspominało się latami.

Polska - Argentyna kursy

Bukmacher Fortuna zdecydował o wystawieniu następujących kursów na wieczorną potyczkę Polski z Argentyną:

Wygrana Polski - 8.05

Remis - 4.30 

Wygrana Argentyny - 1.50

Polska - Argentyna przewidywany skład reprezentacji Polski

Spora część prasy branżowej wskazuje, że wyjściowy skład Biało-czerwonych może być dokładnie taki sam jak ten, który rozpoczynał rywalizację z Arabią Saudyjską. Oto jedenastka szczęśliwców, jakich do boju pośle prawdopodobnie Czesław Michniewicz:

Szczęsny - Bereszyński - Glik - Kiwior - Cash - Krychowiak - Bielik - Frankowski - Zieliński - Milik - Lewandowski

Najczęściej zadawane pytania

  • O której początek meczu Polska - Argentyna?

Start tego pojedynku wyznaczono na godz. 20:00 w dniu 30 listopada bieżącego roku.

  • Gdzie najlepsze kursy na to spotkanie?

Wiele wskazuje na to, że zdecydowanie najlepsze kursy na omawiane starcie posiada w swej ofercie bukmacher Fortuna.