Pojedynek hegemona z kopciuszkiem. Barcelona - Viktoria Pilzno typy, zakłady, przewidywania

7 wrz 2022

Źródło: Shutterstock
Znalezienie się w grupie C było dla Viktorii Pilzno prawdziwym ciosem. Pojedynki z takimi zespołami jak Barcelona, Inter czy też Bayern będą miały bowiem wyłącznie jednego faworyta. Jak może wyglądać zatem układ sił w tym gremium tuż po rozegraniu pierwszej kolejki grupowej? Sprawdźcie nasze przewidywania w tym temacie.

Barcelona - Viktoria Pilzno typy

Możemy pisać o tym spotkaniu wiele i przytaczać najróżniejsze statystyki, jednak ostatecznie polskiego kibica będzie interesowało tylko jedno – występ Roberta Lewandowskiego. Zawodnik Dumy Katalonii czeka już nerwowo na pierwszy występ w nowych barwach na europejskich boiskach, a cel, jaki będzie mu przyświecał, może być tylko jeden. Mowa tu oczywiście o co najmniej wyrównaniu dorobku bramkowego Erlinga Haalanda oraz Kyliana Mbappe.

Tak na dobrą sprawę polski napastnik może mówić o sporym szczęściu. W przeciwieństwie do wyżej wymienionych kolegów po fachu przeciwnikiem jego drużyny będzie bowiem zespół prezentujący znacznie niższy poziom aniżeli Sevilla czy też Juventus. Czy jest to zatem równoznaczne z większą ilością trafień kapitana reprezentacji Polski? Jesteśmy bardzo dalecy od takich stwierdzeń, gdyż spotkania tego typu bardzo często bywają swoistą pułapką dla obstawiających. 

Uważamy, że propozycją idealnie pasującą do tego starcia jest pewien zakład łączony, który udało nam się znaleźć w niezwykle bogatej ofercie bukmachera Fortuna. Kurs zacny, a więc i ryzyko dość spore. Sami zadecydujcie więc, czy warto go podejmować.

Inter - Bayern typy

Walka o pierwszą lokatę w grupie C będzie wyjątkowo zacięta. Było to wiadome już w momencie samego losowania. O ile Barcelona ma jeszcze ten komfort rozpoczynania zmagań ze względnym spokojem, o tyle Inter oraz Bayern w tak komfortowej sytuacji już zdecydowanie nie są.

Po niedawnym starciu derbowym do Mediolanu przybywa kolejny piekielnie trudny przeciwnik. Tym razem wprost z Niemiec. Świeżo po niespodziewanej wpadce w meczu z Unionem Berlin. Można więc domniemywać, że nastroje w bawarskiej ekipie są wyjątkowo bojowe. Zmazanie wstydliwej plamy nie będzie jednak proste, gdyż ambicje gospodarzy są równie podrażnione.

W takich okolicznościach pragnienie pokonania bramkarza drużyny przeciwnej powinno być wyjątkowo duże. Pomiędzy słupkami obu ekip będą stać jednak golkiperzy o sporym doświadczeniu, stąd też liczba bramek nie musi być ostatecznie zbyt imponująca. 

Ilość oddanych strzałów to aczkolwiek zupełnie co innego. Siła rażenia formacji ofensywnych Nerazzurrich oraz Die Roten jest olbrzymia. Liczymy więc, że uda im się to potwierdzić po raz kolejny na boisku: