Ostateczna próba nerwów. Typy na Premier League oraz Serie A

6 maj 2023

Źródło: Shutterstock
Poszukujecie ciekawych propozycji bukmacherskich na niedzielne popołudnie? Nie mogliście trafić lepiej! Zapraszamy do lektury!

Newcastle - Arsenal typy

Przewaga Manchesteru City urosła już do czterech oczek. Można zatem chyba z pełną odpowiedzialnością rzec, że ewentualne potknięcie w starciu ze Srokami będzie dla Arsenalu równoznaczne z utratą szans na tytuł. Jakby bowiem nie wierzyć w piłkarskie niespodzianki, to przegrana z niżej notowanymi rywalami w przypadku Obywateli jest raczej zupełnie niemożliwa. Nie w ich aktualnej dyspozycji.

Całe nieszczęście podopiecznych Mikela Artety polega na tym, że Newcastle to jeden z największych, o ile nie największy fenomen bieżącej kampanii rozgrywkowej. Spore środki zainwestowane w klub z północno-wschodniej Anglii wreszcie powoli zaczynają się zwracać. Gra w kolejnej odsłonie Ligi Mistrzów jest już właściwie za przysłowiowym rogiem. Do postawienia zostało już tylko kilka malutkich kroków.

Kanonierzy oraz popularni The Magpies walczą więc o zupełnie co innego, ale cel, jaki im przyświeca jest wspólny – łatwa i szybka wygrana. Kto tym razem ją zanotuje? Mamy swoje ciche przewidywania, jednak Wam proponujemy opcję nieco bezpieczniejszą. Oby taka strategia przyniosła tym razem pożądane owoce:

Atalanta - Juventus typy

Wyłonienie nowego mistrza nie oznacza całkowitego zamknięcia zmagań na włoskich boiskach. Ścisk, jaki wytworzył się tuż za plecami neapolitańczyków, sprawia, że na pięć kolejek przed końcem skład zespołów mogących reprezentować Półwysep Apeniński w Lidze Mistrzów nie jest jeszcze znany choćby w małym stopniu.

Wczorajsze zwycięstwo Interu nad Romą sprawiło, że zespół ten wskoczył na lokatę numer cztery. Tyle samo punktów co Nerazzurri zgromadzili dotychczas także piłkarze Starej Damy, a o jedno oczko więcej posiadają na ten moment zawodnicy Lazio. Co to oznacza dla ekipy dowodzonej przez Maxa Allegriego? Zwycięstwo nad La Deą pozwoli 36-krotnym zdobywcom scudetto na objęcie pozycji lidera. Wobec niedawnych problemów Bianconerich brzmi to co najmniej kuriozalnie, prawda?

Wobec ciągłych szans na europejskie puchary dla Atalanty samo niedzielne starcie na Gewiss Stadium zapowiada się naprawdę interesująco. Tradycyjnie nie podejmiemy się wskazania bezpośredniego zwycięzcy, ale propozycja zamienna powinna Was mimo wszystko zadowolić: