Napoli - Juventus typy, kursy, zapowiedź (13.01.2023)

13 sty 2023

Źródło: Shutterstock
Nie ma to, jak zacząć piłkarski weekend od wielkiego hitu. Na Stadio Diego Armando Maradona przyjeżdża piekielnie groźny Juventus. Jak przeciwko Starej Damie zaprezentują się Zielu i spółka? Napoli - Juventus typy, kursy, zakłady.

Napoli - Juventus typy

Ciągła pogoń i walka o scudetto bez szczęśliwego zakończenia. Tak w telegraficznym skrócie wyglądało kilka ostatnich lat Napoli w najwyższej włoskiej klasie rozgrywkowej. Azzurri wielokrotnie byli bardzo blisko zdobycia upragnionego mistrzostwa, jednak często ktoś lub coś stawało im na przeszkodzie. Tym kimś był bardzo często zespół z Turynu. Oczywiście z tej biało-czarnej jego części.

Dziś, a więc na początku roku 2023 role się nieco odwróciły. To neapolitańczycy są wzorem do naśladowania dla wszystkich drużyn toczących zmagania w Serie A. Zdarzają im się rzecz jasna większe bądź mniejsze pomyłki, ale co do zasady podopieczni Luciano Spallettiego wyglądają na ten moment na takich, którzy mogą nie pozwolić odebrać sobie pierwszego miejsca w stawce aż do samej 38. kolejki.

Do końca sezonu jest jak wiadomo bardzo daleko, tak więc pełne skupienie to podstawa. Szczególnie podczas starć z tak groźnym rywalem jak Juve. Na łatwą przeprawę dla popularnych Błękitnych się raczej nie zanosi. Przy odrobinie szczęścia zgarnięcie kompletu oczek jest jednak jak najbardziej możliwe. 

Co powinno zainteresować w omawianym spotkaniu każdego zapalonego gracza zakładów bukmacherskich? Sprawdźcie nasze Napoli - Juventus typy:

Napoli - Juventus kursy

Jak legalni polscy bukmacherzy widzą szansę na triumf każdej ze stron tego pojedynku? Oto informacje wprost z oferty Fortuny:

Wygrana Napoli - 2.00

Remis - 3.45

Wygrana Juventusu - 4.00

Napoli - Juventus H2H

  • Juventus - Napoli 1:1
  • Napoli - Juventus 2:1
  • Juventus - Napoli 2:1

Jak widać na tzw. załączonym obrazku, rywalizacja pomiędzy obiema ekipami była w ostatnim czasie wyjątkowo zacięta. Jako wielcy fani calcio mocno liczymy na to, że taka tendencja nadal zostanie podtrzymana. 

Najczęściej zadawane pytania

  • O której początek spotkania Napoli - Juventus?

Pierwszy gwizdek tego starcia zaplanowano na godz. 20:45 w dniu 13 stycznia 2023 roku.

  • Gdzie z meczu Napoli - Juventus transmisja?

Relacja na żywo będzie dostępna na antenach stacji Eleven Sports 1.