Najważniejszy jest dobry początek. Jak Polacy poradzą sobie w meczu z reprezentacją Walii?

1 cze 2022

Źródło: Shutterstock
Punktualnie o godz. 18:00 na Tarczyński Arena we Wrocławiu podopieczni Czesława Michniewicza podejmą reprezentację Walii. Czego można oczekiwać od Lewego i spółki i czy zasadna jest wiara w korzystny rezultat? Polska - Walia typy, kursy, transmisja.

Polska - Walia typy

Pierwsze przecieki dotyczące wyjściowej jedenastki Biało-czerwonych są niemal równoznaczne z tym, iż szkoleniowiec reprezentacji Polski podchodzi do meczu z Walijczykami śmiertelnie poważnie. Pierwszym i zdecydowanie najważniejszym sygnałem ku temu jest rzecz jasna bardzo prawdopodobny występ Roberta Lewandowskiego. Ambicja kapitana naszych Orłów po raz kolejny nie pozwoliła mu choćby na chwilę odpoczynku od gry na najwyższych obrotach.

Z perspektywy obstawiającego jest to wszakże sytuacja niemal idealna. Lewy wespół z Adamem Buksą są bowiem gwarantem naprawdę sporego zagrożenia pod bramką strzeżoną przez Wayne'a Hennessey'a. Mamy nadzieję, że golkiper występujący na co dzień w barwach angielskiego Burnley będzie zmuszony do kapitulacji przynajmniej jeden raz. Najlepiej gdyby miało to miejsce w pierwszych czterdziestu pięciu minutach tej rywalizacji:

Drugim z zakładów, który przykuł naszą zdecydowaną uwagę jest ten dotyczący liczby żółtych kartek. Walijczycy jako zespół z Wysp Brytyjczyk są znani z gry na granicy faulu. Rade Obrenovic będzie miał zatem z całą pewnością całkiem sporo pracy. Uważamy, że kibice zgromadzeni na obiekcie w stolicy województwa dolnośląskiego powinni być świadkami co najmniej czterech napomnień wystosowanych przez słoweńskiego arbitra.

Powyższe propozycje pochodzą oczywiście z oferty bukmachera Fortuna. Pamiętajcie, że tylko jego klienci mają szansę na udział w ciekawych promocjach. Miejcie to na uwadze!

Polska - Walia H2H

W przeszłości obie reprezentacje mierzyły się ze sobą już kilkukrotnie. Jakie były rezultaty tych spotkań? Tego dowiecie się z niniejszego zestawienia przedstawiającego trzy ostatnie mecze:

  • Walia - Polska 0:1
  • Polska - Walia 1:0
  • Walia - Polska 2:3

FAQ

  • Gdzie będzie dostępna Polska - Walia transmisja?

Omawianie starcie będzie można śledzić na żywo na antenach stacji Polsat Sport Premium 1, TVP1 oraz TVP Sport.

  • Kto będzie sędzią tego pojedynku?

Do prowadzenia rywalizacji na Tarczyński Arena wyznaczono pana Rade Obrenovica.