Multiligowy trebel. Gramy o 448 PLN!

30 paź 2022

Źródło: Shutterstock
Wytrawny typer nawet przy bardzo okrojonej ofercie będzie w stanie znaleźć zakłady godne szczególnej uwagi. Dziś ciekawych opcji jest na szczęście całe mnóstwo. Który warto przyjrzeć się zdecydowanie najbliżej? Oto kilka naszych propozycji:

Manchester United - West Ham typy

Złagodzenie napięcia na linii ten Hag - Ronaldo było widoczne już podczas meczu Ligi Europy z Sheriffem Tiraspol. CR7 wystąpił w tym spotkaniu już od pierwszego gwizdka. 37-latek odpłacił się holenderskiemu szkoleniowcowi za zaufanie cennym trafieniem, które przypieczętowało zdecydowaną wygraną Czerwonych Diabłów.

W ramach czternastej serii gier Premier League United będzie natomiast podejmowało ekipę popularnych Młotów. Za sterami tej drużyny wciąż zasiada David Moyes, a więc trener odpowiedzialny w przeszłości za wyniki zespołu z czerwonej części Manchesteru. Można zatem rzec, że rywalizacja ta będzie rywalizacją z małymi podtekstami. Kto bowiem nie chciałby utrzeć nosa swojemu byłemu pracodawcy?

Większość zawodników podstawowego składu United może się pochwalić całkiem dobrą formą. Ewentualne wyrwanie gospodarzom choćby punktu na Old Trafford będzie zatem dla The Hammers nie lada wyzwaniem. W naszym mniemaniu to Antony i spółka zakończą ten pojedynek w charakterze zwycięzców.

Torino - Milan typy

Postraszenie w derbach miasta swojego odwiecznego rywala, a także niespodziewana wygrana nad Udinese, a więc jedną z rewelacji bieżącej kampanii. Już na przykładzie rezultatów dwóch ostatnich spotkań w wykonaniu Torino można wywnioskować, że popularne Byki są aktualnie na fali wznoszącej. Nie jest to jeszcze fala o jakichś niebotycznych rozmiarach, ale z pewnością nie należy przechodzić obok tych wyników obojętnie oraz ich lekceważyć – szczególnie będąc na miejscu Milanu.

Rossoneri są bowiem co prawda wiceliderami włoskiej ekstraklasy, jednak ich przewaga jest na tyle niewielka, że w przypadku ewentualnego potknięcia mogą nawet spaść poza ligowe podium. A tego przecież w czerwono-czarnej części Mediolanu nie chciałby absolutnie nikt.

Jak zatem w podobnych okolicznościach wybrać ten najbardziej odpowiedni zakład? Opcji pierwotnie było kilka, lecz ostatecznie zdecydowaliśmy postawić na propozycję, wedle której obie strony rywalizacji zdobędą przynajmniej po jednym golu:

Lyon - Lille typy

Na sam koniec naszego niedzielnego typowania udamy się w rejony środkowo-wschodniej Francji, gdzie tamtejszy Olympique Lyon podejmie drużynę LOSC Lille.

Patrząc na ostatnie wyniki uzyskiwane przez obydwie ekipy można chyba oczekiwać całkiem przyjemnego wieczoru na Olympique Parc. Jeśli chodzi o miejscowych, to oni np. próbują powrócić na dobre tory po bardzo niemrawym rozpoczęciu sezonu 2022/2023, które zakończyło się zresztą zmianą na stanowisku pierwszego trenera. Po przejęciu sterów w klubie przez Laurenta Blanca widać być może delikatną poprawę, lecz do pełni szczęścia jest jeszcze na pewno bardzo, ale to bardzo daleko.

Oglądanie w akcji piłkarzy Lille ma pewną niepodważalną zaletę. Mastify nie uznają w tegorocznej kampanii kompromisów. Zaledwie jeden remis na dwanaście rozegranych spotkań idealnie temu dowodzi. 

Każdy, kto oczekuje spotkania pełnego licznych sytuacji podbramkowych, nie powinien zawieść się choćby przez chwilę. Włodarze Ligue 1 fundują nam naprawdę ciekawy futbolowy spektakl na zakończenie kolejnego piłkarskiego weekendu. Przynajmniej w teorii, która miejmy nadzieję będzie miała swoje potwierdzenie na boisku.

Cały dzisiejszy kupon w pełnej okazałości prezentuje się natomiast następująco. Nie da się ukryć, że jest o co grać. Fortuno, strzeż się!