Mocny niemiecko-francuski dubel bramkowy. Gramy o 238 PLN!

22 kwi 2023

Źródło: Shutterstock
Borussia Dortmund nie składa broni w walce o piłkarskie mistrzostwo Niemiec. Sprawdźmy, jak może wyglądać przebieg ich dzisiejszego pojedynku z wyjątkowo nieobliczalnym Eintrachtem Frankfurt.

Lens - Monaco typy

Każdy kochający powiew świeżości w piłce nożnej nie może przejść obojętnie obok poczynań ekipy RC Lens. Drużyna, która jeszcze kilka lat temu była jedną z wielu ekip zaplecza francuskiej ekstraklasy, stała się nagle czołowym klubem najwyższej klasy rozgrywkowej. I co najważniejsze dokonało się to bez jakichś większych nakładów finansowych.

Zakończenie sezonu na ligowym podium byłoby spełnieniem marzeń wszystkich osób skupionych wokół zespołu z północnej części kraju. Do takiego sukcesu droga jest jednak jeszcze stosunkowo daleka. Niewykluczone, że sytuacja mocno skomplikuje się już po końcowym gwizdku najbliższej potyczki z AS Monaco. Piłkarze z Księstwa mają bowiem równie sporą chrapkę na ligowe podium. Można więc śmiało rzec, że zwycięzca dzisiejszej batalii niemal na pewno zamelduje się na "pudle" w kampanii 2022/2023.

Wobec zaistniałych okoliczności najrozsądniej będzie chyba założyć się z bukmacherem o dorobek bramkowy obydwu ekip. Liczymy po cichu, że żadna ze stron nie odpuści, czego wynikiem będzie prawdziwy festiwal bramkowy na Stade Bollaert-Delelis.

Borussia Dortmund - Eintracht typy

Zaledwie dwa punkty to strata, którą można odrobić właściwie podczas jednej kolejki ligowej. Na podobny scenariusz liczą zapewne wszyscy zadeklarowani BVB. Ich ulubieńcy przed rozpoczęciem 29. serii gier mają dokładnie o dwa oczka mniej od liderującego Bayernu. Cel przed potyczką z Eintrachtem jest więc jasny i klarowny – zwycięstwo i pozostanie w walce o mistrzowską paterę.

Zaplanować to jest łatwo, ale nieco gorzej może być z wykonaniem. Przede wszystkim dlatego, że Orły to zespół wyjątkowo nieobliczalny. Kiepskie mecze z Bochum czy też Bayerem Leverkusen potrafią przeplatać pewnymi zwycięstwami np. nad Unionem Berlin. Nie można być zatem w 100% pewnym, co uczynią w kolejnym ze spotkań.

Niedawne pożegnanie z rozgrywkami krajowego pucharu w wykonaniu Borussii oznacza, że podopieczni Edina Terzica mogą skupić się wyłącznie na zmaganiach ligowych. Co prawda Eintracht postawi im zapewne w to sobotni popołudnie dość twarde warunki, jednak naszym skromnym zdaniem komplet punktów pozostanie ostatecznie w Dortmundzie.

Oto jak prezentuje się nasz dzisiejszy kupon w LVBET w pełnej okazałości: