Meksyk - Polska typy, zakłady, przewidywania

22 lis 2022

Źródło: Shutterstock
Przed Biało-czerwonymi pierwsze ze spotkań podczas kolejnej wielkiej futbolowej imprezy, które już tradycyjnie wiąże się z olbrzymimi oczekiwaniami. Czy Lewy i spółka zdołają zostawić w pokonanym polu reprezentację Meksyku?

Meksyk - Polska typy

Spotkania z udziałem reprezentacji to temat niezwykle skomplikowany. Zwłaszcza z perspektywy osoby, której dobro tej kadry leży na sercu. Podczas procesu obstawiania trzeba być więc wyjątkowo ostrożnym, co zresztą dzisiaj dokładnie zamierzamy uczynić. 

Oczekiwania, jak to zwykle przy okazji MŚ z udziałem Polaków są całkiem spore. Czy są ku temu podstawy? Przynajmniej kilku graczy wyjściowej jedenastki jest naprawdę w wysokiej formie, więc wydaje się, że wyjście z grupy musi być naszym celem minimum. Jeśli ktokolwiek będący blisko reprezentacji myśli inaczej, to niech jak najszybciej się pakuje i wraca do domu. 

Samo typowanie warto zacząć od zakładu, który przynajmniej w teorii jawi się jako wyjątkowo prawdopodobny. Mowa tym razem o propozycji na liczbę celnych strzałów na przestrzeni pełnych 90. minut. Liczymy, że wyniesie ona co najmniej siedem. Wierzymy, że obie reprezentacje będą miały swoje pewne okazje do zdobycia bramki. Pytanie tylko, która z ekip zdoła je umiejętnie wykorzystać.

Rezultat starcia pomiędzy Argentyną a Arabią Saudyjską sprawia, że absolutnie nie ma się co oglądać na to, jak poczynają sobie grupowi rywale. Polacy muszą być kowalami swojego losu. Walki na Stadium 974 nie może dziś więc absolutnie zabraknąć. Prognozujemy, że będzie się ona przejawiała w napomnieniach, jakie zdecyduje się pokazać arbiter tego starcia. 

Meksyk - Polska przewidywane składy

Zgodnie z informacjami, do których udało nam się dotrzeć, obie reprezentacje mogą przystąpić do bezpośredniej rywalizacji w następujących zestawieniach:

Meksyk: Ochoa – Sanchez - Montes - Moreno - Gallardo – Alvarez - Herrera - Guardado - Lozano - Martin - Vega

Polska: Szczęsny – Cash - Glik- Kiwior - Bereszyński - S. Szymański - Krychowiak - Frankowski - Zalewski - Zieliński - Lewandowski

Najczęściej zadawane pytania

  • O której początek meczu Meksyk - Polska?

Pierwszy gwizdek tego starcia powinien wybrzmieć punktualnie o godz. 17:00 w dniu 22 listopada bieżącego roku.

  • Kto jest faworytem spotkania Meksyk - Polska?

Zdaniem bukmacherów nieznacznie większe szanse na końcowy sukces ma Meksyk. My jako zadeklarowani patrioci uważamy jednak nieco inaczej.