Lewy z pierwszym golem w nowych barwach?

26 lip 2022

Źródło: barca.com
Przedsezonowe tournee w wykonaniu Dumy Katalonii powoli zbliża się do końca. Przed ekipą dowodzoną przez Xaviego przedostatni ze sparingów. Tym razem po drugiej stronie boiska znajdą się piłkarze włoskiego Juventusu. Czy Robert Lewandowski zakończy to starcie z premierowym trafieniem?

Barcelona - Juventus typy

Ruchy na rynku transferowym poczynione przez Joana Laportę są obiektem niezliczonych dyskusji pomiędzy fanami futbolu na całym świecie. Ściągnięcie tylu graczy prezentujących naprawdę imponujący poziom sportowy to prawdziwy majstersztyk. Szczególnie w tak kiepskiej sytuacji finansowej, w jakiej znajduje się aktualnie zespół ze stolicy Katalonii. 

Często w przypadku tego typu sytuacjach pojawia się pewien wyraźny problem. Potrzeba bowiem naprawdę dłuższej chwili, aby nowi koledzy z boiska nauczyli się pewnych automatyzmów. Niewykluczone, że podobnie będzie także i tym razem.

Analizując niniejsze starcie, zdecydowanie trzeba mieć na uwadze fakt, iż Juventus to zespół o równie wielkiej klasie co Barcelona. Dodatkowo ekipa z biało-czarnej części Turynu także poczyniła kilka wyraźnych wzmocnień. Te najistotniejsze to bez wątpienia pozyskanie Angela Di Marii oraz Gleisona Bremera. 

Czego zatem należy oczekiwać po tej rywalizacji? Mamy pewne przeczucie, że gracze obydwu drużyn będą mieć całkiem sporo miejsca na boisku do zaprezentowania swoich największych atutów. Ilość bramek na tablicy wyników powinna być zatem dość spora.

Nie możemy także oprzeć się wrażeniu, że siła ofensywna Blaugrany z meczu na mecz zaczyna wyglądać coraz lepiej. Trafienie do siatki strzeżonej przez golkipera Juve w każdej z połów tej potyczki wydaje się zatem bardzo prawdopodobne.

Oba zaproponowane zakłady pochodzą oczywiście wprost z oferty Fortuny. Nie macie jeszcze swojego konta u tego bukmachera? Warto to czym prędzej nadrobić! Zostawiamy Wam zatem stosowny link, który ułatwi całą tę procedurę. Powodzenia!

Najczęściej zadawane pytania

  • O której początek meczu FC Barcelona - Juventus FC?

Z uwagi na inną strefę czasową spotkania Barcy odbywają się w niezbyt korzystnych godzinach dla polskich kibiców najlepszego napastnika na świecie. Rozpoczęcie rywalizacji ze Starą Damą zaplanowano na 2:30 w nocy w dniu 27 lipca 2022 roku.

  • Gdzie oglądać mecz Barcelona - Juventus?

Relacje na żywo z tego spotkania przeprowadzi stacja Polsat Sport.