Lech Poznań - Raków Częstochowa typy, kursy i zakłady na Superpuchar Polski

8 lip 2022

Źródło: Shutterstock
Zawirowań wokół tegorocznego finału Superpucharu Polski było całe mnóstwo. Ostatecznie do samego spotkania oczywiście dojdzie, jednak skład personalny jednej z drużyn może być naprawdę zaskakujący.

Lech - Raków typy

Z roku na rok wiele osób skupionych wokół polskiego futbolu stara się usilnie, aby polska piłka nożna była odbierana coraz lepiej zarówno na krajowym podwórku, jak i poza granicami naszego kraju. Można rzec, że co do zasady ta sztuka się raczej powodzi, jednak czasem zdarzają się sytuacje, które całkowicie psują ten obraz. Jedną z nich są np. zawirowania dotyczące finałowego starcia w tegorocznym Superpucharze Polski.

Nowy szkoleniowiec Kolejorza John van den Brom zapragnął sobie, aby pojedynek z Rakowem został przeniesiony na inny dzień. Powód? Zbliżający się rewanż z Karabachem, który może zadecydować o dalszej przygodzie Lechitów w eliminacjach Ligi Mistrzów. Co zrobił PZPN? Oddalił ten wiosek i nakazał zespołowi z Wielkopolski przystąpić do tej sobotniej batalii.

Holenderski trener zapowiedział już w jednym z wywiadów, że pośle tego sobotnie wieczoru do boju prawdopodobnie zespół złożony z wielu graczy rezerwowych. Nie trzeba chyba zbytnio tłumaczyć, jak samo widowisko na tym ucierpi. 

Wobec takiego stanu rzeczy do głowy przyszły nam dwa rodzaje zakładów, którym bez wątpienia warto się tym razem przyjrzeć. Oto Lech - Raków typy:

Lech - Raków H2H

Kolejorz z zespołem Rakowa Częstochowa mierzył się już dotychczas wielokrotnie. Oto jak przedstawiają się rezultaty trzech ostatnich takich potyczek:

  • Lech - Raków 1:3
  • Lech - Raków 0:1
  • Raków - Lech 2:2

Najczęstsze pytania

  • Kto zwyciężył w ostatnim bezpośrednim meczu?

Obie ekipy rywalizowały ze sobą nieco ponad dwa miesiące temu. Był to mecz finałowy Pucharu Polski. Górą była wtedy ekipa z Częstochowy.

  • Gdzie znajdę najlepsze kursy na ten mecz?

Jedne z najlepszych ofert na rynku dotyczących tego spotkania ma z pewnością bukmacher Fortuna.