Lech Poznań - Bodo/Glimt typy, kursy, składy

23 lut 2023

Źródło: Shutterstock
Mówi się, że do trzech razy sztuka. Kolejorz dziś właśnie po raz trzeci w swojej historii bierze udział w meczu decydującym o awansie do 1/8 finału europejskich pucharów. Czy to podejście okaże się szczęśliwe?

Lech - Bodo typy

Blisko 35 000. Tylu kibiców według najnowszych doniesień może zgromadzić rewanżowe starcie z Bodo w ramach 1/16 finału Ligi Konferencji. Jeśli ta liczba znajdzie swoje potwierdzenie w rzeczywistości, to będzie to równoznaczne z frekwencyjnym rekordem w tej rundzie rozgrywek.

Widać, że głód piłki w stolicy województwa wielkopolskiego jest ogromny. Sukcesu prawdopodobnie jeszcze większy. John van den Brom jest tego świadomy, dlatego też przygotowania do tego pojedynku szły pełną parą.

Porażka w ligowej potyczce z Zagłębiem Lubin może nieco niepokoić. Warto jednak pamiętać, że Kolejorz w Ekstraklasie, a Kolejorz w Lidze Konferencji Europy to dwie zupełnie inne drużyny. Mikael Ishak i spółka w trwającej edycji zmagań LKE na własnym obiekcie nie przegrali nawet jednego meczu. Mocno liczymy na to, że taki stan rzeczy utrzyma się nadal.

W ofercie Fortuny tradycyjnie udało nam się znaleźć kilka naprawdę interesujących propozycji, jednakże ze szczególną uwagą przyjrzeliśmy się tzw. zakładom łączonym. Jeden z nich, dotyczący właśnie wymienionego wyżej kapitana poznańskiej ekipy, prezentował się najatrakcyjniej, dlatego też decyzja o wrzuceniu go na nasz dzisiejszy kupon była wręcz błyskawiczna:

Lech - Bodo kursy

Oto jak zdaniem bukmachera Fortuna przedstawiają się Lech - Bodo kursy:

Wygrana Lecha - 2.50

Remis - 3.25

Wygrana Bodo - 2.81

Lech - Bodo składy

Stuprocentowej pewności oczywiście nie mamy, ale istnieje całkiem spore prawdopodobieństwo, że obie drużyny przystąpią do omawianej rywalizacji w następujących składach:

Lech: Bednarek - Rebocho - Dagerstal - Milić - Czerwiński - Kvekveskiri - Sousa - Ba Loua - Karlstrom - Skóraś - Ishak

Bodo: Faye Lund - Sorensen - Lode - Moe - Wembangomo - Gronbaek - Berg - Konradsen - Pellegrino - Moumbagna - Mugisha

Najczęściej zadawane pytania

  • O której początek meczu Lech - Bodo?

Start tego pojedynku zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 23 lutego 2023 roku.

  • Gdzie obejrzeć spotkanie Lech - Bodo?

Relacja na żywo będzie dostępna zarówno na platformie streamingowej Viaplay, jak i na antenach stacji TVP Sport.