Lech - Djurgarden typy, kursy, analiza (09.03.2023)

8 mar 2023

Źródło: Shutterstock
Dwumecz z Djurgarden to z pewnością najważniejsze wydarzenie w najnowszej historii Kolejorza, a być może nawet od początku jego istnienia. Jak będzie wyglądało otwarcie tej niezwykle istotnej rywalizacji? Sprawdźcie nasze Lech - Djurgarden typy, kursy oraz zapowiedź.

Lech - Djurgarden typy

Ponad 40 tys. przy Bułgarskiej i na pewno grubo ponad milion przed telewizorami. W czwartkowy wieczór kciuki za wygraną poznańskiego Lecha będą na pewno trzymać nie tylko oddani fani tej drużyny. Kolejne zwycięstwo równa się bowiem kolejnym punktom do rankingu, które z perspektywy polskich klubów są niezwykle istotne. 

Paradoksalnie potyczka Kolejorza w 1/8 finału Ligi Konferencji Europy jawi się jako ta nieco mniej wymagająca niż chociażby dwa niedawne starcia z Bodo/Glimt. O Djurgarden wcześniej słyszeli cokolwiek chyba jedynie Ci, którzy na co dzień interesują się nieco bardziej skandynawskim futbolem.

John van den Brom to szkoleniowiec o sporym doświadczeniu. Holender uczulił więc na pewno swoich podopiecznych na to, że ewentualnie zlekceważenie szwedzkiego przeciwnika może się ostateczne okazać opłakane w skutkach.

Podróż do dalekiego Sztokholmu z tzw. spokojną głową to marzenie Mikaela Ishaka i spółki. Taki scenariusz jest oczywiście możliwy, jednak uprzednio należy się rozprawić z rywalem podczas batalii na własnym obiekcie. Fanatyczny doping kibiców powinien pomóc Dumie Wielkopolski w realizacji tego celu. 

Lech - Djurgarden kursy

Warto zorientować się także w tym, jakie kursy na to spotkanie oferują legalni polscy bukmacherzy. Mowa tu konkretnie o firmie Fortuna:

Wygrana Lecha - 1.96

Remis - 3.55

Wygrana Djurgarden - 3.70

Lech - Djurgarden składy

Na podstawie zebranych informacji postaraliśmy się wytypować prawdopodobne jedenastki obu zespołów. Oto efekty naszej pracy:

Lech: Bednarek – Pereira - Dagerstal - Milic - Rebocho – Karlstrom - Murawski – Ba Loua - Sousa - Skóraś – Ishak

Djurgarden: Zetterstrom – Johansson - Gracia - Danielson - Andersson – Schuller - Finndell - Eriksson – Asoro - Edvardsen - Wikheim

FAQ

  • O której początek meczu Lech - Djurgarden? 

Pierwszy gwizdek tego pojedynku zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 9 marca bieżącego roku.

  • Gdzie oglądać spotkanie Lech - Djurgarden?

Transmisja na żywo będzie dostępna zarówno na antenie stacji TVP Sport, jak i za pośrednictwem platformy streamingowej Viaplay.