Koniec pierwszej serii gier za pasem. Czy Brazylijczycy sprostają oczekiwaniom fanów?

24 lis 2022

Źródło: Shutterstock
Po sensacyjnych porażkach Argentyny oraz Niemiec niczego podczas tych mistrzostw świata nie można być już w zasadzie pewnym. Dzisiejszego wieczoru do mundialowej rywalizacji oficjalnie przystępuje reprezentacja Brazylii. Czy Canarinhos zaprezentują się zgodnie z planem?

Portugalia - Ghana typy

Po raz kolejny oczy wszystkich kibiców futbolu są zwrócone w kierunku Cristiano Ronaldo. Niestety tym razem nie ze względów czysto sportowych. Portugalczyk bardzo naraził się włodarzom Manchesteru United za sprawą niezwykle kontrowersyjnego wywiadu udzielonego jednemu z brytyjskich dziennikarzy. Jaki jest tego efekt? Kontrakt CR7 z Czerwonymi Diabłami został rozwiązany w trybie natychmiastowym.

Będąc na miejscu Fernando Santosa modlilibyśmy się, aby reprezentacyjny kapitan tą złą atmosferą nie zaraził także wszystkich wokół podczas pobytu w Katarze. Nagrania z pierwszych chwil po dotarciu Cristiano na zgrupowanie i jego chłodnym powitaniu z Bruno Fernandesem wskazują, że może być o to wyjątkowo trudno.

Podczas premierowego starcia z Ghaną nawet w przypadku nieco gorszych relacji poszczególnych zawodników o końcowy sukces powinno być stosunkowo łatwo. Czarne Gwiazdy nie jawią się bowiem jako drużyna, która będzie w stanie zagrozić mistrzom Europy z 2016 roku.

Kursy na triumf Os Navegadores są na tyle mało atrakcyjne, że umieszczanie ich na kuponie całkowicie mija się z celem. Dużo bardziej interesująco przedstawia się bez wątpienia zakład na dorobek bramkowy tego zespołu. Z taką siłą w ataku zdobycie przynajmniej dwóch trafień nie powinno stanowić choćby najmniejszego problemu.

Brazylia - Serbia typy

Przeciętny fan piłki nożnej powinien być raczej zadowolony z wyników padających na katarskich boiskach. Oprócz pewnych wygranych Anglików oraz Hiszpanów kilka ekip zanotowało bowiem sensacyjne potknięcia, które zapewnią wielkie emocje właściwie do końca zmagań grupowych.

O niedołączenie do tego drugiego grona powalczy dziś reprezentacja Brazylii. To właśnie Canarinhos w przedturniejowych zestawieniach mieli mieć rzekomo największe szanse na zdobycie prestiżowego pucharu. Najwyższa więc pora potwierdzić to na murawie.

Przeciwnik meldujący się po drugiej stronie będzie dziś relatywnie ciężką przeszkodą do przejścia. Serbowie zdaniem wielu fachowców mogą być albowiem jedną z tych drużyn, które pokuszą się o sprawienie sensacji. Ile w tym prawdy i jak na te rewelacje zareagują Neymar i spółka? Oto nasz typ na Brazylia - Serbia:

Zapominalskim chcielibyśmy oficjalnie przypomnieć, że nadal warto skorzystać z usług Fortuny. Bukmacher ten przygotował na czas mistrzostw całą masę atrakcyjnych promocji. Polecamy przekonać się na własnej skórze, o jakiego typu ciekawych opcjach mowa.