Hit na szczycie Premier League. Gramy o 337 PLN!

22 sty 2023

Źródło: Shutterstock
Brak pomysłu na skromnego dubla na zakończenie mijającego tygodnia? Zapraszamy zatem do skorzystania z kilku naszych interesujących propozycji.

Arsenal - Manchester United typy

Z perspektywy postronnego kibica ciężko wyobrazić sobie lepszą okazję do miłego spędzenia niedzielnego popołudnia. Wszak zarówno Arsenal, jak i Manchester są w tej chwili zespołami mogącymi pochwalić się naprawdę imponującą dyspozycją. Kanonierzy, których skład wzbogaci się niebawem o Jakuba Kiwiora cierpliwie zmierzają po pierwszy tytuł mistrzowski od sezonu 2003/2004. Do zakończenia rozgrywek pozostało co prawda jeszcze kilkanaście tygodni, aczkolwiek przynajmniej na ten moment ciężko sobie wyobrazić, żeby ktokolwiek zdołał zepchnąć londyńczyków z pierwszego miejsca w stawce.

Jak już wspomnieliśmy kilka zdań wcześniej, The Gunners nie są jedyną drużyną w Premier League, która zasługuje na słowa pochwały. Po wielu latach posuchy przysłowiowe światełko w tunelu dostrzegają bowiem bez wątpienia także wszyscy sympatycy Manchesteru United. Erik ten Hag zaprowadził w ekipie Czerwonych Diabłów odpowiednie porządki właściwie na każdym poziomie funkcjonowania klubu. Ma to swoje oddziaływanie na osiąganych wynikach, a nie zapominajmy, że Holender pracuje na Old Trafford zaledwie od kilku miesięcy. Strach pomyśleć, co będzie działo się za rok czy dwa.

Chyba nie trzeba nikogo zbytnio przekonywać, że jedyną rozsądną opcją w przypadku tego starcia będzie gra na liczbę goli. Uważamy, że zdobycie przynajmniej trzech trafień nie powinno sprawić zawodnikom obu zespołów choćby najmniejszego problemu. W trzech poprzednich meczach taki scenariusz się sprawdzał. Oby podobnie było także i tym razem.

Juventus - Atalanta typy

Nie względy czysto sportowe, a sensacyjna i bardzo sroga kara, której konsekwencją jest odjęcie aż piętnastu punktów. Ogromne zamieszanie wokół Starej Damy jest bez wątpienia głównym tematem rozmów dotyczących najbliższego pojedynku tego zespołu z Atalantą Bergamo.

Wielu fanów zastanawia się, jak będzie wyglądała reakcja 36-krotnych mistrzów kraju na wyjątkowo surową decyzję sądu. O tym, że Bianconeri mogą znaleźć się na celowniku włoskich organów sprawiedliwości, było wiadomo już od stosunkowo dawna. Tak dotkliwych sankcji nie spodziewał się jednak chyba absolutnie nikt.

Dla Atalanty to wręcz idealny okoliczności do tego, aby zadać podopiecznym Maxa Allegriego kolejny bolesny cios. Rezultaty paru poprzednich spotkań w wykonaniu La Dei pozwalają nam sądzić, iż mimo gry na własnym terenie Arek Milik i spółka mogą mieć spore problemy z odniesieniem korzystnego wyniku.

Odważni mogą próbować zakładać się z bukmacherem o bezpośredni triumf gości, my jednakże spróbujemy opcji nieco bezpieczniejszej. Czy będzie to decyzja trafiona? Odpowiedź na to pytanie poznamy już niebawem.

W pełnej okazałości nasz dzisiejszy kupon przedstawia się natomiast następująco. Trzymajcie kciuki, aby szczęście znów nam dopisało!