Francja - Polska typy, kursy, zakłady

4 gru 2022

Źródło: Shutterstock
Jeśli pojedynek z Argentyną nazywany był najważniejszym spotkaniem w XXI wieku, to jakie miano przypisać rywalizacji z Francją? Lewy i spółka stają dziś przed piekielnie trudnym zadaniem. Jakie Francja - Polska typy warto wziąć na pewno pod uwagę? O tym w niniejszym tekście.

Francja - Polska typy

Bez względu na to, czy w swojej karierze rozegrali 200, czy też 500 meczów na najwyższym poziomie, to właściwie dla każdego z naszych reprezentantów batalia z Trójkolorowymi będzie najprawdopodobniej najważniejszym meczem w całej dotychczasowej profesjonalnej przygodzie z futbolem.

Szkoleniowiec Francuzów pan Didier Deschamps na jednej z przedmeczowych konferencji prasowych komplementował co prawda naszą kadrę narodową, ale szczerość tych słów jest co rusz podawana w wątpliwość. Uważamy, że jak najbardziej słusznie. Patrząc bowiem na klasę obu jedenastek, ciężko oprzeć się wrażeniu, iż dzieli je co najmniej kilka poziomów. Znak równości można postawić chyba w zasadzie tylko pomiędzy obsadą bramki oraz linii ataku. W takiej sytuacji odniesienie korzystnego wyniku urasta do rangi zadania wręcz niewykonalnego.

Podejście do tego starcia z perspektywy typerskiej także nie jest sprawą prostą. Trzeba spoglądać na całą sprawę subiektywnym okiem, gdyż zbytnie posłuchanie głosu serca może być niestety opłakane w skutkach. Długa i fachowa analiza pozwoliła nam wskazać, iż poniższe Francja - Polska typy to propozycje warte szczególnej uwagi.

Francja - Polska H2H

  • Polska - Francja 0:1
  • Francja - Polska 0:0
  • Francja - Polska 1:0

Tym, co może nastrajać nieco pozytywnie niech będzie fakt, iż historia bezpośrednich potyczek na linii Francja - Polska szczególnie w ostatnim czasie nie była jakoś wybitnie niekorzystna dla Polaków. Les Bleus co prawda odnosili cenne zwycięstwa, jednak same spotkania były stosunkowo wyrównane. Pozostaje więc trzymać kciuki, aby i tym razem było podobnie.

Przewidywany skład reprezentacji Polski

Wersji wyjściowej jedenastki Biało-czerwonych na dzisiejszą potyczkę pojawiało się już co najmniej kilka, lecz zdecydowanie najczęściej można było spotkać się z niniejszym ustawieniem:

Szczęsny - Bereszyński - Kiwior - Glik - Cash - Krychowiak - Bielik - Zieliński - Frankowski - Milik - Lewandowski

Najczęściej zadawane pytania

  • O której początek spotkania Francja - Polska?

Pierwszy gwizdek tej rywalizacji powinien wybrzmieć punktualnie o godz. 16:00 w dniu 4 grudnia 2022 roku.

  • Gdzie znaleźć najlepsze kursy na omawiane starcie?

Zdecydowanie najciekawszą ofertą może pochwalić się bukmacher Fortuna.