Derbowa niedziela we Włoszech. Gramy o 236 PLN!

6 lis 2022

Źródło: Shutterstock
Myśleliście, że rywalizacja w Premier League to jedyne, co czeka dziś prawdziwego fana piłki nożnej? Nic bardziej mylnego! Na Półwyspie Apenińskim także odbędzie się parę naprawdę interesujących starć. Jak rozgryźć je pod kątem bukmacherskim? Oto kilka rad.

Roma - Lazio typy

Piłkarski fanatyzm, z jakim można spotkać się na Półwyspie Apenińskim ciężko porównać do innego miejsca na świecie. We Włoszech kibice żyją futbolem, a także poczynaniami swoje ukochanej drużyny przez 24 godziny na dobę. Miejscem, w którym da się to szczególnie zaobserwować jest stolica tego kraju.

W ramach 13. serii gier odbędzie się kolejna odsłona bezpośredniej rywalizacji o prym w Rzymie. Emocjami z poprzedniego takiego starcia śmiało można by oczywiście było obdzielić kilka innych spotkań włoskiej ekstraklasy piłkarskiej. Po dziewięćdziesięciu minutach ostrej gry wysokim zwycięstwem 3:0 mogli się wtedy cieszyć popularni Giallorossi. Istnieje spora szansa, że dziś wszyscy fani zgromadzeni na Stadio Olimpico będą świadkami bardzo podobnego scenariusza.

Nasza uwaga tym razem nie będzie jednak skupiona na golach, ale na innym aspekcie towarzyszącym pojedynkom Romy oraz Lazio w zasadzie od zawsze. Mowa oczywiście o żółtych kartkach. Sędzia Daniele Orsato nie powinien raczej narzekać na nudę. Czy ilość napomnień, jakie zdecyduje się pokazać, będzie oscylowała wokół sześciu? Bardzo byśmy tego chcięli.

Juventus - Inter typy

Powiedzmy sobie otwarcie. Bycie kibicem Juventusu aktualnie nie jest niczym przyjemnym. W Lidze Mistrzów drużyna zanotowała jeden z największych blamaży w historii. Już od chwili losowania było wiadomo, że dotrzymanie kroku PSG nie będzie czymś prostym. Stłamszenia przez Benficę i uniknięcia kompromitacji w dwumeczu z Hapoelem nie spodziewał się jednak z pewnością nikt. 

Nieco lepiej, choć wciąż zdecydowanie daleko od ideału wyglądają rezultaty, jakie Stara Dama osiąga na krajowym podwórku. Tutaj strata do dzisiejszych rywali tj. Interu wynosi tylko dwa oczka. Można więc rzec, iż nie wszystko jeszcze stracone. 

Tylko oddani i wierni sympatycy Bianconerich wierzą chyba mimo wszystko w to, że ich pupile zdołają odnieść korzystny wynik podczas wielkich Derby d'Italia. Trzeba byłoby bardzo mocno się skupić, aby doszukać się atutu przemawiającego na korzyść zespołu dowodzonego przez Maxa Allegriego.

Mimo wszystko zakładanie się z Fortuną o pewny triumf Nerazzurrich nie byłoby chyba zbyt rozsądnym wyjściem. Spotkania takiej wagi mają bowiem często bardzo nieoczekiwany przebieg. Kto wie, być może tym razem będzie to wyglądało podobnie.

Cały nasz dzisiejszy kupon przyjął natomiast ostatecznie następujący kształt. Oby ponownie udało się zakończyć dzień ze 100% skutecznością!