Ciekawa rywalizacja na Półwyspie Apenińskim. Czy Nerazzurri zdołają powrócić na zwycięską ścieżkę?

9 wrz 2022

Źródło: Shutterstock
Ci najbardziej uważni z Was zauważyli zapewne, że kilka ostatnich typowań było w naszym wykonaniu bardzo udane. Nastroje przed sobotnim popołudniem z wielką europejską piłką są więc wyjątkowo dobre. Jak długo będzie jeszcze trwał taki stan rzeczy i co musi się stać, aby szczęście nadal nam dopisywało? O tym w niniejszym tekście.

Marsylia - Lille typy

Wraz z odejściem Arkadiusza Milika na wypożyczenie do Turynu popularność Ligue 1 w pewnym stopniu zmalała. Czy podobny regres dało się także zauważyć w dyspozycji Les Olympiens? Wręcz przeciwnie. Podopieczni Igora Tudora notują jedną z najlepszych inauguracji rozgrywek w swojej najnowszej historii i nic nie wskazuje na to, jakoby miało to ulec zmianie w kolejnych tygodniach.

W ramach siódmej serii gier na legendarne Stade Velodrome przybędzie ekipa Lille, a więc sensacyjni mistrzowie kraju z kampanii 2020/2021. Ku rozpaczy wszystkich kibiców popularnych Mastifów po tej formie nie ma już jednak absolutnie żadnego śladu. Jeśli więc Les Dogues przystępują do pojedynków z rywalami nieco wyżej notowanymi, to na ten moment nie upatruje się w nich raczej faworytów.

Być może część z Was odbierze zakład tego typu jako zbyt duże ryzyko, aczkolwiek naszym zdaniem gra jest tym razem warta przysłowiowej świeczki. Marsylczycy złapali wiatr w żagle i pragnienie zwycięstwa jest w ich przypadku wyjątkowo duże. Atut własnego stadionu także może być tutaj kluczowy.

Oto jak zatem przedstawia się typ na Marsylia - Lille:

 

Inter - Torino typy

Gdyby ktoś powiedział nam kilka tygodni temu, że Torino w początkowej fazie sezonu będzie znajdowało się w tabeli nieco wyżej od Interu, to z pewnością popukalibyśmy się w głowę. Nikt nie spodziewał się jednak tego, że aktualni wicemistrzowie kraju pozwolą sobie na tyle potknięć. Potknięć, które w przyszłości mogą być zdecydowanie opłakane w skutkach.

Wbrew pozorom nie da się jednoznacznie stwierdzić, czy Nerazzurri rzeczywiście mają większe szanse na zgarnięcie trzech oczek podczas sobotniej batalii na Giuseppe Meazza. Ivan Juric tchnął bowiem w ekipę Torino nowego ducha, dzięki któremu zespół ten jest totalnie nie do poznania. W poprzedniej kampanii lekceważenie Byków było czymś na porządku dziennym. W bieżącym sezonie takie działania będą kończyć się źle. Jesteśmy o tym w 100% przekonani.

Analiza niezwykle rozległej oferty bukmachera Fortuna pozwoliła nam natrafić na zakład niemal skrojony pod tę rywalizację. Przynajmniej tak nam się wydaje. Jak będzie w rzeczywistości? O tym przekonamy się już niebawem. Wy natomiast ściskajcie kciuki za to, by kolejny kupon z rzędu zaświecił się na zielono. Prawo serii musi trwać!