Ciąg dalszy imponującej passy Czerwonych Diabłów? Walczymy o 230 PLN!

18 lut 2023

Źródło: Shutterstock
Wobec niespodziewanego remisu Obywateli przed podopiecznymi Erika ten Haga stworzyła się całkiem spora szansa na zniwelowanie straty do odwiecznych rywali. Czy dwudziestokrotni mistrzowie kraju zdołają tę okazję wykorzystać?

Manchester United - Leicester typy

Cierpliwość popłaca. Tak po cichu myślą sobie zapewne najwierniejsi fani Manchesteru United. Ekipa z Old Trafford po wielu latach niezbyt okazałych występów wraca chyba powoli na dobre tory. Trzecia lokata w Premier League, 1/16 finału Ligi Europy i całkiem spore perspektywy na awans do kolejnej rundy, szansa na wygranie Pucharu Ligi i ciągły udział w Pucharze Anglii. Trzeba przyznać, że w pierwszym sezonie za sterami Czerwonych Diabłów Erikowi ten Hagowi idzie wyjątkowo dobrze.

To, co niezwykle cieszy wszystkich sympatyków zespołu z Old Trafford, może wyraźnie martwić kibiców popularnych Lisów. Wszak to właśnie z ich pupilami w ramach 24. serii gier będą mierzyć się Marcus Rashford i spółka.

Legendarny obiekt w czerwonej części Manchesteru nie jest zbyt gościnny dla drużyn przyjezdnych. Podczas kampanii 2022/2023 wywieźć z niego trzy punkty zdołało jak na razie tylko Brighton. Od sierpniowego starcia z tą ekipą minęło już jednak tak dużo czasu, że poszukiwanie jakichkolwiek analogii zdaje się być zbyteczne.

Bez zbędnego kombinowania proponujemy tym razem założyć się o bezpośredni triumf gospodarzy. Każdy, kto choć przez chwilę śledził ich grę w niedawnym meczu z Barceloną, ten wie, że formę mają wręcz znakomitą. Podopieczni Brendana Rodgersa za wiele do powiedzenia mieć więc raczej nie powinni.

PSG - Lille typy

O ile w przypadku Erika ten Haga można byłoby użyć stwierdzenia, że czas gra zdecydowanie na jego korzyść, o tyle z Christopherem Galtierem jest już zupełnie inaczej. We francuskiej prasie pojawiły się kilka chwil temu informacje, iż 56-latek powoli "traci szatnię". Powodem tego ma być rzekomy brak dostatecznego warsztatu taktycznego. Przynajmniej zdaniem paryskiego gwiazdozbioru z Messim i Neymarem na czele.

Niewykluczone zatem, że starcie z Lille, a więc jedną z byłych drużyn prowadzonych przez Galtiera może być dla niego jednym z ostatnich akcentów krótkiej, lecz wyjątkowo intensywnej przygody w klubie ze stolicy kraju. Wiele będzie zależało od końcowego wyniku tej rywalizacji.

Naszą pierwszą myślą związaną ze zmaganiami na Parc des Princes był zakład związany z dorobkiem bramkowym obydwu ekip. Jako że mówi się, iż pierwsze myśli są bardzo często tymi najlepszymi, to właśnie tego typu propozycja trafi na nasz niedzielny kupon. Czy będzie to decyzja trafiona? Czas pokaże.

Na koniec tradycyjnie przedstawiamy kupon w pełnej okazałości. Wygląda całkiem zacnie, prawda?