Brak pomysłu na kupon? Gotowce w Fortunie czekają!

1 mar 2023

Źródło: Fortuna
Podczas przygody z zakładami bukmacherskimi zdarzają się lepsze oraz gorsze dni. To zupełnie normalne. Brak weny do tworzenia kuponów to jeden z tych problemów, które pojawiają się zdecydowanie najczęściej. Jak sobie radzić w takiej sytuacji? Można np. skorzystać z Gotowców od Fortuny.

Gotowce - łatwe typy od Fortuny

W otaczającej nas rzeczywistości czasowy deficyt dotyka w zasadzie każdego. Świat pędzi w zastraszającym tempie i nadążenie za nim wbrew pozorom nie jest sprawą prostą. Nic zatem dziwnego, że spora część graczy nie szuka alternatyw, które pozwoliłyby mimo wszystko cieszyć się z obstawiania bez większego ryzyka utraty cennych środków.

Fortuna wyciąga pomocną dłoń do wszystkich swoich użytkowników, oferując im zupełnie nową promocję o chwytliwej nazwie "Gotowiec". W jej ramach bukmacher przygotuje dla klienta specjalną gotową propozycję, na którą składa się zwykle od trzech do nawet 10 różnych zdarzeń.

Na okres 01.03-02.03 każdy z użytkowników Fortuny może wybierać np. pośród kilku poniższych opcji:

  • Marseille, Lens, Feyenoord wygrają - 3.25
  • co najmniej 1 gol w 1.połowie w każdym z 2 meczów Premier League i 4 meczów FA Cup (Anglia) - 5.30 
  • 3 lub więcej goli w każdym z 2 meczów pucharu Holandii i 1 meczu pucharu Hiszpanii - 3.25
  • Barcelona, W.Płock, Magdeburg wygrają - 4.30 

Jak widać, propozycje te dotyczą zarówno piłki nożnej, jak i innych najpopularniejszych dyscyplin sportowych. Każdy zainteresowany powinien więc znaleźć coś dla siebie.

Warto zauważyć, że oferta bukmachera Fortuna rośnie właściwie z dnia na dzień, co z perspektywy obstawiającego jest informacją niezwykle istotną. Konkurencja na pewno nie śpi, dlatego też lada chwila będziemy zapewne świadkami odpowiedzi ze strony największych rynkowych rywali. Zapewniamy, że my jako gracze z pewnością na tym nie stracimy.