Atut własnego boiska pozwoli Królewskim uzyskać awans do finału? Typy na Real - Manchester City

4 maj 2022

Źródło: Shutterstock
Na drugiego uczestnika wielkiego finału Ligi Mistrzów czekają już piłkarze angielskiego Liverpoolu. Z kim przyjdzie im się zmierzyć w walce o najbardziej prestiżowe trofeum w klubowym futbolu? Oto kilka słów naszych przewidywań. Serdecznie zapraszamy.

Ten, kto choć trochę interesuje się futbolem, ten wie na pewno doskonale, jaka drużyna święciła w ostatnich latach największe sukcesy w Champions League. Cztery zdobyte puchary na przestrzeni minionej dekady doskonale obrazują fakt zdecydowanej dominacji Królewskich na europejskim podwórku piłkarskim. W bieżącym sezonie o dołożenie do klubowej gabloty kolejnego cennego pucharu będzie jednak piekielnie trudno. Głównym powodem jest oczywiście klasa rywala, z jakim przyszło mierzyć się podopiecznym Carlo Ancelottiego w ramach 1/2 finału prestiżowej Ligi Mistrzów. 

Maszyna z błękitnej części Manchesteru jest w stanie pokonać właściwie każdego. Kevin De Bruyne i spółka udowodnili to już podczas potyczki na Etihad. Mimo jednobramkowej przewagi kwestia ich awansu do decydującego meczu nie jest jednakże jeszcze do końca rozstrzygnięta. Pewnie wielu kibiców ma na temat zupełnie odmienne zdanie, aczkolwiek naszym skromnym zdaniem w tej parze półfinałowej może wydarzyć się absolutnie wszystko.

Los Blancos zapewnili sobie już 35. mistrzostwo Hiszpanii. Można więc uznać, że do niemal decydującego boju w Lidze Mistrzów podchodzą już na przysłowiowym luzie. W zupełnie odmiennych nastrojach są The Citizens, którzy na krajowym podwórku nadal toczą zażartą walkę o tytuł z Liverpoolem. Podejście do tak ważnego pojedynku bez dodatkowej presji jest więc niezwykle ważne. 

W takich okolicznościach na szczególną uwagę zasługują dwa typy zakładów. Po pierwsze ten, który określa minimalną liczbę fauli odgwizdanych przez pana Daniele Orsato. Włoski arbiter potrafi zazwyczaj zapanować nad wydarzeniami na boisku, a jak wiadomo najlepszą bronią do realizacji takiego scenariusza jest częste temperowanie zapędów zawodników obu drużyn.

Naturalnie w tym tekście nie mogło również zabraknąć propozycji związanej z ilością bramek, jakie padną tego wieczoru na Santiago Bernabeu. Być może nie będzie ich aż siedem, aczkolwiek co najmniej trzy są już bardzo, ale to bardzo możliwe.

Oba powyższe zakłady pochodzą oczywiście wprost z oferty Totolotka. Pod niniejszym linkiem możecie sprawdzić, co jeszcze bukmacher ten przygotował dla swoich klientów z okazji półfinałowej rywalizacji. Możemy Was zapewnić, że jest na czym "zawiesić oko".