200 PLN za wygraną Liverpoolu lub Realu Madryt. Ekstra promocja w Fortunie na finał Ligi Mistrzów

27 maj 2022

Źródło: Fortuna
Zakończenie klubowego sezonu piłkarskiego bardzo mocnym akcentem było bez wątpienia celem wielu polskich bukmacherów. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że jego realizacja powiodła się w przypadku Fortuny. Nowi gracze mogą już zacierać ręce. Szykuje się łatwa kaska!

Na ostatnią odsłonę legendarnej "Kaszanki" w sezonie 2021/2022 czeka już z pewnością cała rzesza kibiców. Po dwóch stronach barykady staną przecież dwie najsilniejsze ekipy piłkarskie na całym Starym Kontynencie. Stade de France będzie aż kipiało z emocji. Jesteśmy o tym w 100% przekonani.

Czy to pożegnanie z elitarną Ligą Mistrzów może być z perspektywy gracza w jakikolwiek sposób osłodzone? Ależ oczywiście, że tak! Bukmacher Fortuna wpadł na pewien pomysł. O jego szczegółach informujemy Was w kilku poniższych zdaniach:

  1. W dniach 26-28.05.2022 do godziny 21:00 zarejestruj konto w Fortunie oraz udziel zgody na komunikację.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 PLN.
  3. Zagraj pierwszy kupon SOLO na wygraną Liverpoolu lub Realu Madryt z oferty przedmeczowej (prematch - numer zakładu: 7318 - 1 albo 2) za co najmniej 4 PLN. Co istotne chodzi tu tylko o zwycięstwo w regulaminowym czasie gry. Pod uwagę brany jest tylko pierwszy zakład.
  4. Jeżeli kupon okaże się wygrany, to oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 PLN.
  5. Przed wypłatą środków bonusowych wymagany jest jednokrotny obrót (bez kursu minimalnego). Bonus wypłacany jest w punktach Fortuna Klub Plus.